ГО «Бджола» посприяла проведенню спортивних змагань «Прометей-2020»

У Кам’янському завершився традиційний відкритий Чемпіонат міста з тхеквондо ВТФ«Прометей-2020».

В умовах карантину змагання пройшли в режимі онлайн. Учасники надіслали суддівській колегії більше 100 відео з виконанням вправ у відповідних розділах. Переможцями у командному заліку стали спортсмени ДЮСШ №4. Друге місце посіла ДЮСШ №3. Бронзовий кубок змагань вибороли спортсмени лівобережної ДЮСШ №1.

Керівники спортивних шкіл подякували всім учасникам, організаторам та громадській організації «Бджола» за підтримку Чемпіонату та спорту в Кам’янському.

«За підтримки «Бджоли» в нашому місті проходять вже не перші змагання, так як цей напрямок – один з пріоритетних, і постійно користується підтримкою даної організації», – сказав директор ДЮСШ №4 Олександр Кірпа.