Кам’янчан запрошують до літературного табору

Літературний клуб VivArt оголошує набір до літнього табору. Аби було зрозуміло, що це за подія, організатори відповіли на найпоширеніші питання.

— Що це за подія?

Це повністю онлайновий марафон для прокачки креативності. Неважливо, в якій точці ви знаходитесь географічно. Важливо мати інтернет, хоча б смартфон та бажання.

— Де і як довго відбуватиметься табір?

Ми створимо окрему закриту спільноту в телеграм, тож, якщо у вас немає аккаунту в цьому месенджері, для участі треба буде її створити. Також в рамках табору у нас будуть зустрічі на платформі Zoom, а значить, і він знадобиться також. Але ми допоможемо встановити потрібні програми та навчимо ними користуватися! Увесь табір розрахований на 6 тижнів.

— Що це буде, чи є якийсь розклад?

Під час табору кожен тиждень відбуватиметься одне зум-спілкування, а також даватиметься одне письмове завдання на тиждень, втім, багато часу воно не займатиме. Крім того, для вас будуть різноманітні літературні ігри та приємне спілкування в закритій спільноті.

— Що ще цікавого на мене чекає?

Робота із нашими кураторами та редакторами. Ми підкажемо, як покращити свої тексти, допоможемо підготувати їх до публікації та власне опублікувати твори на літературному порталі «Аркуш» в спеціальному розділі табору. А в кінці на вас ще й чекає голосування на найкращий та найцікавіший твір!

— Скільки коштує табір?

Це безкоштовно! Ми створюємо простір та даємо вам можливість знайти свою спільноту, отримати задоволення від спілкування, ну, і, само собою, покращити свої письменницькі здібності.

— Коли початок?

Починаємо уже 13 червня!

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *