Обстріли, переселенці, завершення навчального року: Микола Лукашук розповів про ситуацію в області

Ворог продовжує обстрілювати Дніпропетровщину. Проте ситуація у регіоні під контролем. Працює критична інфраструктура. Прибувають переселенці. Про це розповів на брифінгу в обласній військовій адміністрації голова облради, заступник голови Ради оборони регіону Микола Лукашук.

«Триває 114-й день героїчного протистояння окупантам. Напередодні ворог обстріляв Велику Костромку та околиці Зеленодольська.  Це одна з найбільш постраждалих територій області», – зазначив Микола Лукашук.

Він додав: у Широківській громаді внаслідок ворожого удару зайнялося поле пшениці. Площа пожежі перевищила 100 га.

«Попри обстріли агресора, в аптеках регіону є медикаменти, у магазинах – продукти. Уся критична інфраструктура працює. Ворога на території області немає», – підкреслив Микола Лукашук.

На Дніпропетровщину продовжують прибувати мешканці сусідніх областей. Переважно вони знаходять прихисток у Дніпрі та Кривому Розі. Тільки за останній тиждень переїхало понад 4 тис людей із Херсонщини та Донеччини.

«У 84-х громадах області завершився освітній процес. Ще 6 шкіл продовжують навчання. Загалом 749 учнів», – розповів Микола Лукашук.

За тиждень-півтора канікули мають розпочатися в усіх школах регіону, наголосив він.

Вам будет интересно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *