До України йде холод з Арктики: синоптик попередив про похолодання

Цього тижня в Україні очікується прохолодна погода за рахунок холодного повітря зі Скандинавії та Арктики. Однак до вихідних температура знову підвищиться, особливо у західних та південних областях.

Про це розказав синоптик Ігор Кібальчич.

Ігор Кібальчич повідомляє, що у західній та центральній частині Європи встановиться поле високо атмосферного тиску, де очікується панування аномально спекотного та сухого повітря африканського походження. Водночас східна частина Європи опиниться в умовах переважання північно-західних і північних повітряних потоків з районів Скандинавії та Арктики, каже синоптик.

За його даними, на фоні зниженого атмосферного тиску у цьому регіоні очікується збільшена кількість хмарності та доволі низька температура.

«Таким чином, протягом усього прогнозованого періоду на території України переважатиме прохолодна погода (особливо в північних та східних областях країни), в окремі дні денна температура виявиться на 5-7 °С нижче за кліматичну норму», — повідомив фахівець.

До вихідних надійде спекотна повітряна маса з південної Європи, тож температура повітря в Україні суттєво підвищиться. Періодично проходитимуть дощі різної інтенсивності, за винятком південних та західних областей, де очікується розвиток посухи.

Вам будет интересно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *