Мешканцям Дніпропетровщини розповіли, як сплатити за газ новому постачальнику

Як сплатити за газ новому постачальнику? Де дізнатися номер свого особистого рахунку? Куди звертатися, якщо залишилась передплата?  Про це розповіли в управлінні паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Дніпропетровської обласної військової адміністрації.
Із травня у мешканців області змінився постачальник газу. Перехід відбувся автоматично – укладати додаткові договори не потрібно.
Нині споживачі отримують газ за фіксованою ціною – 7,96 грн/м3. Вона діятиме щонайменше до 1 травня 2023-го. Усі попередні пільги, які були у мешканців, новий постачальник зберіг.
Сплатити за газ можна у декілька способів. Особисто – через платіжні термінали самообслуговування, у відділеннях банку, Укрпошти чи «Нової пошти».

Онлайн – в особистому кабінеті споживача тут https://my.gas.ua/login. У чат-ботах GASUA у Viber та Telegram, NaftogazGasSupply у месенджері Facebook.

Якщо є питання про залишки передплат, нараховані суми пільг та субсидій – слід звернутися до попереднього постачальника. Зокрема, відправити заяву на повернення передплати, додати копію паспорта, ідентифікаційного номера та реквізитів карткового рахунку.
Дізнатися новий номер особистого рахунку можна у чат-ботах, на сайті «Нафтогазу» https://www.gas.ua/, за номерами контакт-центру. Або на квитанції, яку доставить Укрпошта.

Вам будет интересно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *