На Дніпропетровщині знайшли труп дитини, яку шукали два тижні

У Царичанському районі виявлено тіло дитини. Ймовірно, це 6-річний Василь Підкуйко із села Проточі, якого розшукували із 7 липня. Тіло малюка було знайдено в полі, воно було без одягу.

Про це повідомляє місцевий Telegram-канал «Дніпро зараз».

«У Царичанському районі виявлено труп дитини. Ймовірно, це 6-річний Василь Підкуйко із села Проточі, пошуки якого тривали з 7 липня. На місці працюють правоохоронці та медичні експерти. Дитину знайшли серед поля, без одягу», — йдеться у повідомленні.

На пошуки 6-річного Василя в області було кинуто максимальні сили. Поліцейські перевіряли нежитлові приміщення, прочісували поля та лісосмуги вздовж доріг. До пошуків дитини залучили відділ аеропідтримки Департаменту патрульної поліції, працівники якого шукали хлопчика за допомогою тепловізора. Разом із співробітниками Державної служби з надзвичайних ситуацій правоохоронці також обстежили акваторію річки Оріль.

14 липня у Поліції Дніпропетровської області констатували, що пошуки продовжуються.
«Активні пошуки маленького Василя тривають. Поліцейські разом із місцевими жителями, представниками місцевої самооборони, волонтерами, рятувальниками, водолазами щодня проводять пошуки 6-річної дитини – перевіряється кожен клаптик землі в селі Проточі, прилегла місцевість села, споруди та територія. місцеві жителі на пошук хлопчика», — повідомляли тоді поліцейські.

1

Вам будет интересно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *