Як взяти участь у грантових програмах для започаткування бізнесу та розвитку підприємництва

Державною службою зайнятості за програмою мікрогрантів вже отримано майже 4 тис. пакетів документів на суму більше 800 млн грн. Прогнозна кількість новостворених робочих місць — близько 4,5 тисяч. Найбільше подано заяв з Київської, Дніпропетровської та Львівської областей. 84% заявників планують спрямувати отримані кошти на придбання обладнання. Про це повідомляють Кам’янському міському центрі зайнятості.

Подати заяви по програмі «Єробота» можна на Порталі Дія. Обов’язково додається бізнес-план щодо створення нового або розвитку наявного бізнесу. Умови отримання гранту — створення робочих місць. Розмір мікрогранту для одного отримувача — не менше 50 000 гривень, за умови створення не менше двох робочих місць — 250 000 гривень.

Як можна витрачати кошти? Придбання обладнання, сировини та матеріалів, оренда приміщення. Упродовж трьох років відбувається повернення коштів шляхом сплати податків та зборів, передусім за працевлаштованих працівників. В іншому випадку доведеться повернути залишок або всю суму разом.

Рішення щодо надання мікрогрантів приймає Державний центр зайнятості. Консультацію щодо умов програми та оформлення заявки можна отримати у відділенні Ощадбанку, центрі зайнятості, онлайн підтримці — через чат-бот Державної служби зайнятості @DCZ_worknow_bot

Вам будет интересно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *