Чоловік Руслани Писанки назвав причину смерті ведучої

Чоловік покійної ведучої та акторки Руслани Писанки – Ігор Ісаков — вперше прокоментував свою втрату.

Руслани Писанки не стало 19 липня. Чоловік ведучої не може оговтатися від горя та досі не вірить, що його коханої більше немає.

Утім, Ігор вирішив розповісти, як відбудеться прощання акторки, та назвати тяжку хворобу, яка забрала життя знаменитості.

Бізнесмен розповів, що у Німеччині у Руслани діагностували рак. Лікарі вже нічого не могли вдіяти, адже хвороба була запущеною та прогресувала. Утім, за словами Ігоря, його дружина боролася до останнього.

Руслана Писанка / Фото: facebook.com/ruslanapisanka.1plus1

«У Русі був рак, нажаль агресивна форма й трохи запущений… Але так, як боролась вона, я б не зміг би навіть на половину… На жаль, імунітет не витримав… Отже, на жаль. Смерть й кремація», — розповів Ігор у Facebook.

Чоловік Руслани розповів, що прощання з ведучою відбудуться в Німеччині, у місті Кайзерлаутерн. Після оформлення всіх відповідних паперів прах Руслани доправлять до України. Вже в Києві Ігор поховає дружину.

«Мій стан зараз, опишу синонімами: розчавлений, зломлений, знищений… Знаю, що то б ніколи не сподобалось моїй дружині, тож намагаюсь потроху починати відпускати», — поділився Ісаков.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *