Поліцію Кам’янського очолить чемпіон Європи?

Вчора стало відомо, хто стане начальником поліції у Кам’янському замість відправленого у відставку Сергія Лукашова.
Як повідомляють деякі ЗМІ та достовірні джерела, нашу поліцію очолить Олександр Клешня, який раніше очолював поліцію Нікопольського району. До призначення в Нікополі він обіймав посаду заступника начальника Шевчеківського РВ начальника кримінальної поліції у місті Дніпро. Він одружений, має сина. Проживає Олександр Валентинович у Дніпрі. Виходячи з даних його декларації станом на осінь 2021 року, він живе у квартирі, яка належить його дружині. Інших об’єктів нерухомості родина не декларує.
Також дружина Олександра має два автомобілі: «Шевроле Авео» і «Фольцваген Гольф» (обидва 2008 року випуску). Крім того, сім’єю нового начальника поліції задекларовано готівку у розмірі 140 тисяч гривень.
Крім цього, відомо, що Клешня став чемпіоном Європи з дзюдо серед ветеранів, який проходив у шотландському місті Глазго в 2019 році.
Нагадаємо, раніше тепер уже колишнього керівника поліції Кам’янського району Сергія Лукашова було зі скандалом відправлено на пенсію. За наявною інформацією, також втратили посади і його заступники, але офіційних даних поки що немає. Найімовірніше, офіційна інформація з’явиться завтра.

До речі, Клешня – не перший високопосадовець, який приїжджає до Кам’янського з Нікополя. Звідти до нас прибув голова Міськгазу Григорій Макух, а також перший віце-мер Олександр Чернишов.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *