Відомий телеведучий з Кам’янського відкрив власний ютуб-канал

Наш земляк, відомий український журналіст і телеведучий Олексій Душка завжди спеціалізувався на гострих темах. Його авторська програма «Територія обману» чесно і без прикрас розповідала про якість продуктів та послуг, які нам пропонують, про небезпеки, що криються за яскравими обгортками та дорогою рекламою. В умовах війни Олексій вирішив звернути свій погляд на відомих усій країні людей, та їх позицію в наш суворий час і розповідати про них в своєму авторському ютуб-каналі «proЧистка».

«Пробую для себе новий фронт. Сподіваюсь, ви піднесете для нього снаряди!Це звісно не освоєнння Марсу, але для мене важливий крок. Тепер я є і на Ютубі. Хтось каже, що я старий для цього, але я кашляю на них піском.
Буду дуже радий, якщо ви підримаєте моє починання лайками і коментами. Така тепер валюта. Ну і усім іншим, чим можна підтримати — порадами, повчаннями і т.д.
Мій канал називається «proЧистка». Як на мене, це те, чого зараз поменшало в телеефірах і на ютубі, хоч і є, але не у тій якості,що мені б хотілося. Канал про події, людей та їхні вчинки. З фактами і нотками моєї іронії.
Це ,як пліснява на сирі. На одному вишукано, а на іншому повністю псує продукт. Тож, я починаю,а ви підтягуйтесь» — написав Олексій на своїй сторінці у фейсбук
Перший епізод програми «proЧистка» Олексій Душка назвав «LOBODA ЗРАДНИЦЯ???» і повністю присвятив відомій співачці. У ній він намагається дати відповіді на наступні питання, які хвилюють українське суспільство: «Чому Свєта зрадниця? Чи дасть гроші на ЗСУ? І що війна зробила зі Свєтою?».

света

Посилання на канал
https://www.youtube.com/watch?v=J3pGt9QCQIM

Довідка.
Олексій Володимирович Душка народився 31 серпня 1984 року в Дніпродзержинську (зараз Кам’янське). З 2005 року працював на каналі 1+1. Починав як кореспондент ТСН, що спеціалізується на журналістських розслідуваннях. 2009 року в ефірі 1+1 виходить спецпроект Душки «У бога за пазухою» про зловживання серед духовенства. За цю серію матеріалів він був відзначений персональною премією «Телетріумф».
У 2010-2011 роках працював над проектом «Особиста справа». Кожна програма присвячена окремій темі: викриття обману у супермаркетах, знахабніла мафія на кладовищах, тест питної води, результат.
З червня 2012 року автор, редактор та ведучий програми «Територія обману» де споживчі дослідження перетинаються із провокаціями та експериментами. З 2018 року вів кулінарне шоу «Їмо за 100», куди запрошує відомих людей, разом готують блюдо вартістю до 100 грн.

Вам будет интересно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *