На Дніпропетровщині дворового пса довели до серцевого нападу

На подвір’ї одного з будинків на вулиці Комарова у Павлограді оселився старий хворий пес. З 2020 року місцеві жителі опікуються ним, годують та захищають від дітей та підлітків, які регулярно б’ють безпорадного собаку.

Тварина зовсім не завдає людям якихось незручностей і ніколи не поводиться агресивно, проте постійно страждає від людської жорстокості. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний» із посиланням на публікацію городянки, яка нещодавно врятувала собаці життя і зараз бореться із малолітніми хуліганами.

За словами жінки, Дружок проживає у дворі ще з часів першого локдауну і добре ладнає з іншими собаками. Старий пес майже не має зубів і не може бігати. Небайдужі городяни годують Дружка двічі на день і лікують його. Проте у пса є багато ворогів, через які він одного разу ледве не помер.

7 липня хтось із місцевих жителів звернувся до КП «Затишне місто», щоб собаку зловили та відвезли подалі від двору. Працівники підприємства так налякали тварину, що в неї стався серцевий напад. На щастя, пса вдалося врятувати.

«Щоб врятувати Дружка терміново, протягом двох днів було зібрано понад півсотні підписів небайдужих мешканців зі зверненням залишити собаку та дати йому можливість спокійно дожити, яке було задоволене», — сказано у публікації.

Жінка не знає, як боротися з жорстокими дітьми та підлітками, які не дають псу спокою. Без будь-яких причин Дружка постійно дражнять, б’ють або закидають камінням. Містянка впевнена, що зараз, коли наші бійці ризикують життям, щоб евакуювати покинутих собак з-під обстрілів, така поведінка просто неприйнятна. Вона закликає звернути увагу на цю важливу проблему, адже йдеться не лише про одного собаку, а й про всіх тварин, яким у такий непростий час потрібна наша любов та турбота.

«Хочу, щоб усі небайдужі люди підтримали мене у боротьбі за життя Дружка та інших тварин, які мешкають поряд з нами у нашій екосистемі. Щоб на цій землі вистачало місця та кохання всім живим істотам!», — звернулася вона.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *