SPOKUSY — нове ім’я в українській музиці. Дивіться потужний кліп гурту на пісню ORDLO (відео)

Новий український гурт SPOKUSY випустив відео на свою першу пісню ORDLO.

Кліп знімали у Києві та на старому покинутому заводі у Львові. За словами музикантів, це місце їм неймовірно нагадало архітектуру Манчестеру — міста, де зароджувались пост-панк настрої.

«Київ та Львів дуже цікаво переплітаються в нашій відеороботі — різні настрої, різні емоції та і ми дуже різні! В кліпі є і декілька кадрів зі студії Gay Guide, пластикова суперіграшка, ретро синтезатор — це все ті елементи, що створили наш настрій кліпу», — коментує учасник SPOKUSY Ігор Черепанов.

Режисером відео став Андрій Коротич, відомий своєю співпрацею з Vogue, а також гуртами Aghiazma, Обійми Дощу, GrimFaith та багатьма іншими.

Що відомо про гурт SPOKUSY
SPOKUSY — проєкт фронтмена відомого гурту ANGIAZMA, організатора численних київських рок-вечірок та арт-директора декількох клубів Ігоря Черепанова та відомого вокаліста Алекса Дарієна.

Хлопці познайомилися кілька років тому, а минулого року, в якості творчого експерименту, вирішили спробувати грати пост-панк. Але головним каталізатором до створення гурту стала саме війна.

«Ми граємо на контрастах темряви і світла. Випромінюючи світло у пітьмі, ми виплеcкуємо назовні свою таємну пристрасть та любов, ненависть та крик. Тому що тільки в темряві все підсвідоме вилазить назовні, і саме тоді це можливо рішуче перенаправляти в яскравий спалах пронизливої сяючої енергії спокус», — говорять про свою творчість музиканти.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *