Скандал у Дніпрі: у ЗСУ «відхрестилися» від Корбана

Історія з позбавленням українського громадянства голови ТРО Дніпра Геннадія Корбана стає дедалі цікавішою: військові заявили, що Корбан взагалі не має до них жодного стосунку.

Сенсаційну новину повідомляє телеканал https://d1.ua/.

Геннадій Корбан не є керівником об’єднаного штабу територіальної оборони Дніпропетровщини. Політик не проходить службу у Збройних силах України і не обіймає жодних керівних посад в армії. Про це йдеться у відповіді керівника Регіонального управління Сил територіальної оборони «Схід» полковника Валерія Курача на запит директора телерадіокомпанії «Регіон» Миколи Павленка.

«Під час відбиття збройної агресії Російської Федерації, у Дніпропетровській області створено об’єднання штабу територіальної оборони на основі штабу Регіонального управління Сил ТрО “Схід” Збройних Сил України, до складу якого входять визначені посадові особи від Збройних Сил України, Національної гвардії України, Національної поліції України, Служби безпеки України та інших складових сил безпеки та сил оборони. Пан Корбан Г.О. (1970 р.н.) до лав Збройних Сил України не призивався та на керівні посади у Збройних Силах України не призначався», — йдеться у відповіді військових.

Вам будет интересно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *