У Кам’янському бешкетник відкусив чоловікові кінчик носа

Ця подія сталася у Кам’янському ще у листопаді 2018 року, але суддя виніс свій вирок лише наприкінці липня цього року.

Його опублікували на сайті Єдиного державного реєстру судових ухвал.

Згідно з документом, вранці 17 листопада 2018 року у кафе «Бриз», що розташоване на лівому березі, на території ринку «Дніпро», між двома чоловіками виник конфлікт. Почалася бійка, підозрюваний спочатку побив потерпілого, а потім відкусив йому кінчик носа. Щоб розібратися у всій цій історії, суд заслухав усі сторони конфлікту.

Так, обвинувачений визнав свою провину частково і пояснював у суді, що прийшов до бару до знайомої кухарки, щоб забрати їжу для свого собаки. Більше жодних подробиць він не повідомив. Натомість усе розповіли потерпілий та свідки.

За їхніми відомостями, обвинувачений не просто прийшов до бару за їжею. Поки потерпілий сидів за столиком і дивився телевізор, побачив, як у помешкання зайшов чоловік із собакою. Він був якийсь нервовий, відпустив собаку з повідця, той забіг на кухню, а сам пішов у підсобне приміщення. Співробітники бару почали кричати, щоби забрали собаку. Коли чоловік вийшов із підсобки, то підійшов до барної стійки і навалився на неї. Бармен попросив його відійти, після чого почув образи на свою адресу, а потім обвинувачений почав знімати його на телефон. Потерпілий, який спостерігав за всім цим, спочатку не надав уваги тому, що відбувається, мовляв, може, жартують так. Але незабаром побачив, що бармен наляканий, і попросив припинити кривдника ображати бармена і лаятись, але той не відреагував.

Тоді чоловік штовхнув обвинуваченого, почалася бійка. Обвинувачений був явно сильнішим, він одразу почав бити опонента, намагався нацькувати свого пса, чоловіки повалилися на підлогу. Підозрюваний намагався розірвати потерпілому щоку, за що дістав у око. Озлоблений чоловік не знайшов нічого кращого, як відкусити опоненту кінчик носа. Після цього виплюнув його, і став йти, але не встиг, його затримали до приїзду поліції. Виявилося, що обвинувачений уже неодноразово влаштовував бійки.

Так, у барі була ще одна людина, яку обвинувачений раніше побив чіпком і ганяв по ринку. Потерпілому намагалися пришити кінчик носа, але він не прижився. Тепер чоловік вважає, що його обличчя понівечено. Він навіть не пішов через це на День народження матері, і вислуховує різні глузування від інших людей. Він заявив, що можна зробити операцію, але вона коштує близько 2500 євро. Вина обвинуваченого у суді повністю доведена, а його навмисні дії кваліфіковано за ч. 1 ст. 121 КК України, як умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило непоправне знищення особи, та існують належні та достатні мотиви та підстави для винесення обвинувального вироку. Його засудили до 5 років позбавлення волі. Також він сплатить 10 тис. грн. моральних збитків, хоча потерпілий просив набагато більше. До речі, чоловік раніше засуджений, має трьох дітей.

Вам будет интересно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *