Categories: Це цікаво

Джей Ло, Ді Капріо, Джаред Лето та інші зірки підтримали Україну на помпезному гала-вечорі в Італії

На острові Чертоза ді Сан Джакомо в Італії 30 липня відбувся благодійний гала-вечір LuisaViaRoma, що пройшов під егідою UNICEF. Хедлайнером вечора стала американська співачка Дженніфер Лопес, а серед гостей можна було помітити найвідоміших зірок сучасності.

Серед них: голлівудський актор Леонардо Ді Капріо, виконавець Джаред Лето, мама американського мільярдера та модель Мей Маск тощо. OBOZREVATEL вирішив розповісти, як пройшов захід, частину виручених коштів з якого віддадуть на потреби українців.

Щорічний гала-вечір LuisaViaRoma включає розкішну вечерю та благодійний аукціон. Усі гроші від продажу квитків та лотів, традиційно, передають UNICEF. Цього року вдалося зібрати понад вісім мільйонів доларів, які допоможуть українським біженцям.

Головною зіркою заходу стала Дженніфер Лопес, яка виконала на сцені хіти On The Floor, If You Had My Love, Dance Again тощо. До виступу артистка підготувала кілька помпезних образів, серед яких і відвертий сценічний костюм.

За інформацією журналістів Variety, серед гостей благодійного вечора були: Джеймі Фокс, Леонардо Ді Капріо, Наомі Кемпбелл, Джаред Лето, Ванесса Хадженс, Мей Маск та інші. Дехто з них потрапив в об’єктив папараці, а хтось тільки натякнув на свою присутність.

Так, Джаред Лето в напівпрозорій кофтині пройшовся повз фотографів.

А ось мама Ілона Маска, Мей Маск опублікувала фото з гостями вечора в своєму Instagram. До речі, біля неї можна помітити відомого дизайнера та засновника будинку моди Майкла Корса.

 

Олена

Recent Posts

У Кам’янському правоохоронці навчали дошкільнят правилам безпеки

Поліцейські та рятувальники завітали до дитячого садочка й провели для діточок цікаве та пізнавальне заняття…

15 хв. ago

Жителі Кам’янського району декларують знайдену вогнепальну зброю та боєприпаси

З 25 листопада 2024 року в Україні діє процедура декларування вогнепальної зброї та боєприпасів, які…

1 годину ago

У Дніпрі карета “швидкої” влетіла у стовп: є загиблий та травмовані

У суботу, 19 липня, у Дніпрі на проспекті Богдана Хмельницького сталася ДТП. Карета швидкої допомоги…

2 години ago

У місті Вільногірськ відбулося масштабне відкриття нового осередку ГО «Бджола»

 Захід зібрав чимало місцевих мешканців, дітей та дорослих. Привітати з відкриттям до Вільногірська завітали почесні…

11 години ago

«Родина – джерело сили»: у Кам’янському відбувся сімейний квест для ветеранів

До Дня ідеальної сім’ї у Кам’янському провели особливий захід — сімейний квест «Родина – джерело…

11 години ago

У Кам’янському відбулися Всеукраїнські змагання для ветеранів війни (відео)

Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов. "Сьогодні Кам'янське приймало наймасштабніші Всеукраїнські змагання серед ветеранів…

11 години ago