Кам’янське — фронту

Щойно із Кам’янського виїхала чергова партія гуманітарної допомоги для бійців територіальної оборони.

Прямо у дворі будівлі міськради активісти повністю завантажили новий автомобіль Ніссан. Завантажили продукти харчування, воду, автомобільні шини та багато іншого з того, що так необхідно сьогодні на передовій. Гуманітарної допомоги було так багато, що вона насилу помістилася в машині.

Як розповів кореспондентові заступник голови організації «Патріот-2015» Олександр Самойлович, автомобіль Ніссан — це подарунок «Патріоту-2015» від громадської організації «Бджола» та мєра міста Андрія Білоусова. «Патріот-2015» відразу передасть машину безпосередньо на лінію фронту, для потреб ТРО.

Щоб машина не їхала порожньою, активісти «Бджоли», «Патріота-2015» та члени сімей загиблих українських воїнів зібрали величезний пакет гуманітарної допомоги для наших бійців. Автомобіль вирушив на передову.

— Я часто спілкуюся з нашими бійцями та знаю їх настрої. Звичайно, ситуація не проста, але у всіх настрій бойовий та впевненість у перемозі. Ми обов’язково переможемо, бо іншого виходу зараз Україна просто не має! – зазначив Олександр Самойлович.

 

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *