Ситуація з коронавірусом на Дніпропетровщині загострюється

Про різке зростання кількості хворих на коронавірус заявили одразу кілька областей. На Дніпропетровщині захворюваність зросла на 20 відсотків лише за останній тиждень. Лікарі переконують, що від нової хвилі восени врятує тільки щеплення.

Двері кабінету щеплень Анастасія  відчиняє з острахом, бо з дитинства не любить уколів, але «ковіду» боїться ще більше. Про необхідність третього щеплення дівчині нагадала «Дія». «Прийшло оповіщення, ваш термін сертифікату закінчується, треба робити терміново, 24 години. Я така дивлюсь. Ну треба, значить треба. Вакцинація нормальна, рука не боліла, нічого не боліло», — каже Настя

Лише у один із центрів вакцинації у Дніпрі щодня приходить з пів сотні людей. Найменше пацієнтів, кажуть медики — було у перші місяці повномасштабного вторгнення. «Але потім було зростання кількості бажаючих вакцинувтись, в зв’язку з тим, що люди почали їхати до Європи і для того, щоб не мати обмежень і пересуванні, вони проходили вакцинацію», — каже керівник центру вакцинації Олександр.

На Дніпропетровщини зараз майже двісті хворих на коронавірус, половина з них у лікарнях. Але медиків більше непокоять  темпи появи нових інфікованих. Тільки за останній тиждень кількість госпіталізацій зросла на чверть, а нових випадків побільшало на 20 відсотків. Тож вкотре закликають вакцинуватись. «Можемо використовувати «Коронавак», його достатньо, а для тих хто хоче, можемо використовувати РНК-вакцину, у нас достатньо «Файзер».  Будемо сподіватись, що активно проведене щеплення, не доведе нас до катастрофи. Таке як наслоєння війни і тяжка ситуація з коронавірусом», — каже   заступниці директора Департаменту охорони здоров’я Дніпра Тетяна Квітницька.

Вам будет интересно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *