Дніпропетровщина – головна мета росіян?

Російські війська зараз активно стягують свої сили на південь України. Ймовірно, ворог може готуватися до наступу на Кривий Ріг, не виключено й те, що намагатиметься просунутися у бік Запоріжжя та Миколаєва. Про це йдеться у матеріалі РБК-Україна, пише видання https://www.unian.net/.
Як підтвердила виданню керівник прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк, зараз росіяни дійсно перекидають війська з прицілом на криворізький напрямок і не виключено, що РФ може реально готуватися до контрнаступу, так і намагатися ввести в оману ЗСУ і залякати цивільних.
При цьому вона зазначає, що всі дії ворога відстежуються, а тому немає підстав для паніки.
При цьому ОК «Південь» вчора заявило, що противник розпочав створення ударного угруповання на криворізькому напрямку та може готувати контрнаступ, щоб вийти на адміністративний кордон Херсонської області.
Втім, опитані РБК-Україна експерти припускають, що в окупантів ширші «апетити», а саме: піти з охопленням через Кривий Ріг, щоб оточити Запоріжжя.
У разі такого сценарію назустріч угрупованню з Криворізького спрямування пробиватимуться ворожі війська з району Василівки – Орєхова – Гуляйполя.

Експерти не виключають, що РФ може спробувати наступати одночасно на двох напрямках — у бік Миколаєва та у бік Кривого Рогу.
«Якщо росіяни планують одночасний наступ на Миколаїв та Кривий Ріг — то умовна ляпас буде гучною, але сила удару ніякої. Думаю, що росіяни виділять головним напрямком Кривий Ріг, адже саме туди вони перекидають основну кількість сил та коштів. А другорядним напрямком може бути Миколаїв» «, — припустив екс-начальник прес-служби Генштабу, полковник ЗСУ Владислав Селезньов.
Водночас імовірний і інший сценарій: Херсонсько-Миколаївський напрямок розглядатиметься окупантами як основний, але якщо в районі Кривого Рогу намітиться більше успіхів, противник може поставити блокувальні ар’єргарди на Миколаївському напрямку та перекинути більшість військ на північ, підсумував експерт Грабський.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *