«Спонсор — блокпост на в’їзді в Кам’янське»

Саме такими словами розпочала свою дитячу програму у міському парку Кам’янського ведуча Наталія Уварова.
Сьогодні у парку пройшло шоу для дітей-переселенців та місцевих дітлахів «Забавки Червоної Королеви». Його ведуча – найкраща аніматор Слов’янська Наталія Уварова. Шоу почалося з невеликим запізненням, ведуча пояснила це тим, що її затримали на блокпості біля Карнаухівки, тому назвала блокпост «спонсором шоу».
Десятки дітей зібралися біля фонтану у парку, де проходило шоу. Були веселі пізнавальні ігри, танці, естафети та багато іншого. Дітлахи та батьки, а їх теж чимало прийшло до парку, отримали справжнє задоволення та заряд гарного настрою.


— Ми від душі вдячні організаторам цього шоу, які нині гастролюють Україною та дарують сміх та радість дітям. Особливо тішить, що гостями шоу стають діти переселенців, для них це свято – доказ, що про них не забули, що вони не чужі у своїй країні. Хочу наголосити, що шоу – благодійне, люди працюють заради єдиної України, — зазначив директор парку Максим Чехута.
Чесно кажучи, спостерігаючи за сьогоднішнім шоу, згадалися інші дитячі свята тут же, у міському парку, які проводив кумир усіх дніпродзержинських дітлахів 1980-1990-х років Лев Абрамич Купершмідт – неперевершений майстер з імпровізації -справжньому витівник. Приблизно ті ж ігри, ті ж веселі жарти-примовки, ті ж щасливі очі дітей. Ось тільки тоді спонсорами були дирекція міського парку чи якась фірма, а не блокпост та й слова ми тоді такого знали – блокпост. І навряд чи думали, що в нашу нехай не найблагополучнішу, особливо в 90-ті, країну прийде справжня війна, і ми прийматимемо біженців. Втім, це вже інша тема…
І ось що. Днями один місцевий горе-політик, який балотувався на різні посади і «пролетів», а навіть там, де виходило отримати омріяний пост – з тріском провалював роботу, у соцмережах обурювався: мовляв, у країні війна, а парк влаштовує свята. Що тут можна сказати? Напевно, цей горе-політик не бачив щасливі очі дітей на святах у парку чи йому просто нема чим «вкусити» міську владу, от і несе всяку нісенітницю. Не дарма, напевно, його нікуди не обирали останніми роками і навряд чи кудись виберуть у майбутньому…

Вам будет интересно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *