Мер Дніпра серед головних критиків Зеленського, — американське видання

В Україні відновлюються затихлі з початком повномасштабної війни політичні розбіжності між центральною та місцевою владою.

Про це у матеріалі під заголовком «У міру того, як війна триває, старі політичні розбіжності в Україні відроджуються», пише The Washington Post. Про це повідомляє видання https://strana.best/.

На початку війни відбувся «чудове зрушення в країні, що страждає від політичних чвар з 1991 року» — політики неофіційно відклали розбіжності, і «сформували єдиний фронт проти Москви». «Але тепер, коли війна триває і мільярди доларів міжнародної допомоги надходять, між центральним урядом та місцевими лідерами починають виникати тріщини та довоєнна напруженість», — йдеться у матеріалі.

Уряд Зеленського намагається «зберегти контроль над допомогою у відновленні та послабити будь-яких майбутніх політичних суперників», — кажуть експерти видання.

Серед найбільших критиків Зеленського – мер Чернігова Владислав Атрошенко, мер Дніпра Борис Філатов, мер Рівного Олександр Третяк.

«Автократичні тенденції починають розвиватись в Україні під час війни. Вони намагаються домінувати на політичному полі. Однак ми не противники», — заявив мер Дніпра Борис Філатов.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *