Кам’янчанам на замітку: за неправильну рекламу вакансій можуть оштрафувати на 65 тис. грн.

Кабінет Міністрів України затвердив порядок сплати штрафів за порушення вимог щодо реклами послуг з працевлаштування.

Йдеться про недотримання заборони на згадку в рекламі про вакансії таких умов, як раса, колір шкіри, вік, стать, політичні, релігійні та інші переконання або інші ознаки, не пов’язані з характером роботи або умовами її виконання. За порушення цієї вимоги передбачено штраф у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати – 65 тис. грн.

Кошти стягуються з рекламодавця за таким алгоритмом:

– Державна служба України з питань праці готує розпорядчий документ про накладення штрафу на підставі акта перевірки та спрямовує його рекламодавцю;

– Санкція оплачується рекламодавцем до державного бюджету за місцем його реєстрації протягом 15 днів із дня отримання документа Держпраці.

Порушник також має право звернутися до Держпраці чи суду щодо оскарження рішення про штраф.

Margaret

Recent Posts

У Кам’янському відзначили День Героїв (відео)

В урочистостях взяв участь мер Андрій Білоусов. "Сьогодні Україна відзначає День Героїв В наш час…

15 години ago

З Днем морської піхоти, Кам’янське!

Військових привітав мер Андрій Білоусов. "Морська піхота — це синонім виняткової дисципліни, високої боєздатності та…

16 години ago

Що покаже театр Кам’янського у червні

Репертуар на червень Театру ім. Лесі Українки вже чекає. Нехай це літо почнеться з особливих…

17 години ago

У театрі Кам’янського тривають останні репетиції прем’єрної вистави “Вій” (фото)

Репетиції тривають… Крок за кроком у Театрі ім. Лесц Українки народжується містерія «ВІЙ» за повістю…

17 години ago

Комунальники наводили лад на вулицях Кам’янського

Є зміни, які помітні одразу. А є ті, що щодня роблять міський простір безпечнішим і…

18 години ago

Юні дизайнери Кам’янського показали свої таланти

В Кам'янському у Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості (директор Оксана Гунько) відбувся щорічний конкурс…

18 години ago