Про це пише прес-служба Національної поліції України.
“Поліцейські встановили, що метою злочину могло бути вбивство співробітників поліції міста Покрова”, – йдеться у повідомленні.
Інцидент стався 7 травня о 04.00. Фігурант озброївся реактивною протитанковою гранатою кумулятивної дії та вистрілив по будівлі поліції. Снаряд потрапив у стіну між другим та третім поверхом.
Внаслідок пострілу з відділення поліції №2 (м. Покров) двоє поліцейських отримали тілесні ушкодження, також було пошкоджено адмінбудівлю.
Співробітники Нікопольського райуправління поліції спільно зі співробітниками департаменту внутрішньої безпеки провели слідчі дії та розшукові заходи. Підозрюваного було затримано – ним виявився 36-річний місцевий житель.
Також правоохоронці з’ясували, що два кримінальні провадження стосовно фігуранта вже перебувають на розгляді в суді.
9 серпня слідчими за погодженням із Нікопольською окружною прокуратурою чоловікові оголосили про підозру за ч. 1 ст. 348 Кримінального кодексу України (посягання на життя працівника правоохоронного органу) та ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) ККУ.
Фігуранту обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. Йому загрожує від 9 до 15 років позбавлення волі.
Сьогодні мер міста Андрій Білоусов відвідав Нікополь. Місто Герой, яке щодня переживає ворожі атаки. Завітав…
Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов. "Різдвяна вистава, цікаві розваги та новорічні подарунки —…
У Дніпрі викрито посадовця міськради та спільників, які привласнили понад 3,3 млн грн на відновленні…
23 грудня, о 15:00, у басейні «МіКомп» відбудеться відкрите тренування з плавання в межах реабілітаційного…
Американський актор Джеймс Ренсон, відомий за ролями у культовому серіалі «Дроти» та горорі «Воно-2», помер у віці 46 років. Трагічну звістку…
З 19 по 21 грудня у місті Київ відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики Rizatdinova…