Жодна доба на Дніпропетровщині не проходить тихо

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук розповів про ситуацію на Дніпропетровщині за тиждень.
«Починаючи з понеділка, в районах області зафіксовано близько 24 обстрілів зі ствольної артилерії, Градів, Ураганів. Щодня під ворожий вогонь потрапляють Нікопольський та Криворізький райони. Один раз протягом тижня окупанти відкрили вогонь по Синельниківському району», — зазначив голова Дніпропетровської обласної ради.
Починаючи з понеділка в області було 8 постраждалих (Криворізький, Нікопольський, Синельниківський райони), які отримали осколкові поранення.
В цілому з початку повномасштабного воєнного вторгнення російські атаки забрали життя 97 цивільних громадян в області.
«До нашої області продовжуть прибувати переселенці. З понеділка їхня кількість збільшилася на 2,5 тисячі: нині області проживає 309 тисяч зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб. І це тільки офіційно зареєстровані. По факту, людей набагато більше. До дніпропетровських шкіл області записалося 11 тисяч дітей ВПО», — сказав Микола Лукашук.
З початку березня до Дніпропетровської обласної служби зайнятості за допомогою у працевлаштуванні звернулися понад 6,3 тис. українців, які виїхали з районів проведення бойових дій. Нову роботи за сприяння служби зайнятості знайшли майже 1 900 переселенців.
Одна з найбільш актуальних тем на сьогодні – це початок навчального року. У Дніпрі та Кривому Розі вже ухвалено рішення про дистанційне навчання. Інформацію стосовно інших великих міст області повідомив Микола Лукашук:
«Рішеннями сесії міських рад дистанційне навчання проводитиметься у П’ятихатках, Апостоловому та Покрові. Наразі в Зеленодольську готується рішення ради оборони міста про дистанційне навчання. У Кам’янському та Верхівцевому готуються рішення щодо змішаної форми навчання. У Вільногірську триває обстеження закладів освіти, форма навчання ще не визначена. У Новомосковську та Павлограді очікуються рішення сесії міських рад, мова йде про дистанційне навчання».
Наостанок про посівну. В області внаслідок ворожих обстрілів знищено понад 400 га полів.
Втім, сільське господарство продовжує працювати і в умовах війни. Станом на зараз аграріями Дніпропетровщини зібрано 2,2 млн тон зерна.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *