– Костянтине, ми вже, напевно, можемо відкрити секрет глядачам, що саме у нашому місті Ви уперше вийшли на сцену у виставі «Чоловік до свята»? Чи важко Вам було в перший раз грати у цій виставі і які враження залишились у Вас після її завершення?
– Якщо чесно, то я очікував гіршого, бо у Кам’янському дійсно відбувся мій дебют у цій виставі. Я заздалегідь готувався до входу у виставу: у мене був текст, звичайно, і було відео прем’єри цієї вистави. Але, оскільки ця вистава грається вже, якщо я не помиляюсь, три роки, то звісно, що вона зазнала певних змін. Щось в ній скоротилось, щось, навпаки, добавилось. Час іде і актори поступово реагують на якісь глядацькі реакції, вносять якісь зміни у свою гру. І таким чином вистава поступово вдосконалюється. Зізнаюсь, що зі своїми партнерами по виставі ми зустрілися лишу у автобусі, коли їхали до вас. У автобусі у нас була, так би мовити, наша перша «читка». А перша репетиція перед виставою і власне прем’єра відбулася саме у Кам’янському. Але оскільки ми всі разом втрьох працюємо в одному театрі, то ми дуже чудово один одного знаємо, і нам було досить легко грати разом на одній сцені. Володя і Олеся мені сказали: «Костя, ти не бійся. Якщо раптом щось піде не так, ми тебе підтримаємо, ми тебе «проведемо». Не хвилюйся з цього приводу». Проте я все одно хвилювався, але все пройшло просто чудово. Допомогло те, що мій герой, на відміну від героя Володі, трохи «тормознутий». До нього все дуже довго доходить. Я скористувався цим моментом. Коли десь забував текст, то я просто робив вигляд, що це мій герой як то кажуть – тупить.
– Проте глядачі цього не помітили і були у захваті від Вашого героя. Знаєте, я чув як люди розповідали про цю виставу: «Там грали Жураківська, Горянский і морячок». Тобто «морячок» їм дуже сподобався. До речі, Вас не ображає, коли отак, після зіграної ролі до Вас прилипає прізвисько і Вас, уже ідентифікують через Вашого героя?
– Ні, в жодному разі. Я б сказав, що це, навпаки, – дуже приємно. Значить, ця твоя робота десь закарбувалась у свідомості глядачів. А це – головне. Тому я сприймаю це, як комплімент для себе. Взагалі у вас у місті шикарна публіка, вдячна публіка. Видно, що люди люблять театр. Видно, що вони можуть оцінити акторську роботу, підтримати акторів оплесками. А це для тих, хто грає на сцені дуже важливо – відчувати підтримку залу.
– Після Кам’янського ви з партнерами зіграли цю виставу у Дніпрі, Кропивницькому, Вінниці. Які взагалі враження від цього туру. Як сприймала публіка у інших містах цю виставу?
– Мені дуже подобається те, що ми робимо, те, чим я зараз займаюся. І, головне, мені дуже приємно, що людям також подобається те, що ми робимо. У всіх містах нас дуже тепло приймали. Люби сміялись і аплодували. Було помітно, що вони щиро раділи і реагували на те, що відбувається на сцені, що в них світлішали обличчя.
Я взагалі переконаний, що зараз людям необхідна комедія, що Їх треба виводити зі стану стресу, повертати до нормального мирного життя. Я і сам, граючи у цій виставі, закидаю себе у цей процес поступового повернення до нормального життя. І разом з партнерами своєю роботою повертаємо людей до звичайного життя. Коли ми всі разом сміємося, то можна на певний час просто забути про війну.
– Ваш герой у виставі дуже гарно вміє готувати, та зовсім не любить прибирати на відміну від героя Володимира Горянського. А в звичайному житті ви що більше любите: готувати чи прибирати?
– В реальному житті у мене все навпаки (сміється). Я готувати не люблю, це для мене велика проблема. Приготувати, наприклад, борщ, це для мене справжній подвиг. Я зараз живу сам, дружина з дитиною після початку війни виїхали за кордон. Тобто я зараз сам собі господар, і доводиться таки собі готувати. Мені допомагає сестра. Вона мені передає баночки з якимось вже готовими заправками до борщу. Тобто моя задача почистити і порізати овочі: картоплю, моркву, капусту, буряк, лук і все це закинути у каструлю варитися. Та добавити туди ж вже готову заправку від сестрички. Оскільки готувати я не люблю, а робити це все одно треба, то один день я, звичайно, готуюсь до цього процесу, а на другий день – готую. І майже цілий день у мене на цей процес йде. Я навіть салат не люблю різати. Я краще окремо помідор з’їм, окремо – огірок.
А от прибирати, навпаки, мені якось легше. Я взагалі люблю порядок, люблю чистоту. Тому в реальному житті я більш схожий на героя Володі, чим на морячка.
ДОВІДКА
Костянтин Костишин народився 15 жовтня 1965 року у Києві. У 1989 закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І.К. Карпенка-Карого. З 1991 грає у Київському театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра, часто виконує головні ролі.
Набув популярності після ролі криміналіста Іннокентія Садовського у телевізійному серіалі «Повернення Мухтара». Також знімався у серіалах «Жіночий доктор», «Поганий гарний коп», «Метелики», «Знай наших», «Ментівські війни. Одеса», «Замкнене коло» та інших.
17 квітня у Музеї історії міста Кам'янське відбулося відкриття першої персональної виставки живопису Анастасії Сокол…
У п'ятницю, 18 квітня, на Криворізькій трасі сталася серйозна дорожньо-транспортна пригода. Про це повідомляє "Відомо" з посиланням…
Наближається одне з найголовніших християнських свят – Воскресіння Христове. Як зазначили раніше в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації, у…
У мережі з'явилася інформації про нібито таємне оновлення українського паспорта співачкою Ані Лорак, яка після…
Про проведення робіт повідомили на підприємстві Каметсталь. "Шановні мешканці Кам'янського! 21 квітня з 12:00 до…
Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради за період з 11.04.2025 по 18.04.2025 було…