Categories: Це цікаво

Jerry Heil презентувала свій перший трек з мамою: зворушливе відео

Співачка Jerry Heil під час війни записала чимало спільних пісень з українськими артистами. Та після цього вирішила заспівати разом зі своєю мамою.
Артистка презентувала першу спільну композицію з мамою Людмилою, яка давно мріяла співати.
“Моя мама все життя мріяла співати, тому сьогодні і її свято особисте.День, коли і вона стала частинкою української музики. 20 років мама з батьком займалися м’ясництвом –тяжкою фізичною працею. І нарешті мені вдалося їх впросити лишити це”, – розповіла співачка.
Разом вони записали пісню “Несестри”. В основі композиції – історія про двох сестер – одна з них добра, друга – безталанна. Jerry Heil співала про одну, якою є Україна. А безталанна обрізала їй косу, коли та спала.
Олена

Recent Posts

У Дніпрі зіштовхнулись Chery та Volkswagen: машина в’їхала у стелу заправки

У суботу, 5 квітня, на Січеславській Набережній сталася аварія. Там зіштовхнулися Chery та Volkswagen. Інцидент…

17 години ago

У Кам’янському пройшов відкритий чемпіонат міста з тхеквондо ВТФ

У суботу, 5 квітня, у Камʼянському на базі СК “Прометей” відбувся відкритий чемпіонат міста з…

18 години ago

У Дніпрі чоловік обікрав магазин

Слідчі Дніпра повідомили про підозру чоловіку за крадіжку з магазину. Чоловік виніс з магазину несплачений…

19 години ago

На Дніпропетровщині під час пожежі у будинку загинув чоловік

Вранці 5 квітня, о 07:04, на вулиці Миру села Миролюбівка Раївської сільської територіальної громади Синельниківського…

20 години ago

У Дніпрі зіштовхнулись автобус та автомобіль Citroen

5 квітня у Дніпрі на Слобожанському проспекті сталася дорожньо-транспортна пригода за участі автобуса з пасажирами…

20 години ago

Камʼянське висловлює глибокі співчуття та розділяє скорботу з мешканцями Кривого Рогу

Про це повідрмив мер міста Андрій Білоусов. "Вітаю, громадо! Ніч у Камʼянському минула без надзвичайних…

20 години ago