Categories: Політика

У боротьбі з окупантами загинув кам’янчанин

22 серпня у бойових діях поблизу населеного пункту Соледар Донецької області, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримуванні збройної агресії, загинув солдат Олійник Сергій Олександрович.

Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов.

Від імені усієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким загиблого воїна, поділяючи тяжкий біль утрати.

Сергій Олійник народився 15 листопада 1986 року. У перший день повномасштабної війни став на захист незалежної України. У нього залишилися дружина, дві доньки та батьки.

Доземний уклін воїну-захиснику!

Вічна пам’ять і слава Герою!

Панахида відбудеться 26 серпня о 10:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул.С.Слісаренка, 34), поховають воїна об 11:00 на кладовищі по вулиці Романківській.

Margaret

Recent Posts

У Кам’янському відбулася церемонія нагородження “Цвіт нації” (відео)

Захід відвідав міський голова Андрій Білоусов. "Третій рік поспіль у Кам’янському ліцеї №5 проходить традиційна…

3 години ago

У Кам’янському на вулиці виявили труп чоловіка

Вранці у п'ятницю, 23 травня,  на проспекті Тараса Шевченка,   перехожі виявили тіло людини. Воно…

6 години ago

У Кам’янському розпочали оновлення дорожньої розмітки

Ввечері 22 травня роботи стартували на проспекті Шевченка — наносять червоно-білі пішохідні переходи та оновлюють…

6 години ago

Актори кам’янського театру вже репетирують нову комедію (фото)

Репетиції комедії за п'єсою Рея Куні "Out of order" вже перемістилися на сцену Академічного театру…

6 години ago

Кам’янське втратило захисника

Трагічну новину повідомив мер Андрій Білоусов. "17 травня в лікарні, внаслідок отриманих в бою чисельних…

7 години ago

Кам’янське прийняло чемпіонат Дніпропетровської області з шашок-100

Перша змагальна частина, яка складалася з 5-ти турнірів різних вікових груп, відбулася 17-18 травня. Окрім…

7 години ago