Categories: Економіка

Кам’янчани запасаються цибулею та картоплею

Похід на ринок в останній день літа показав, що найпопулярнішим овочом зараз у кам’янчан є цибуля. Її підвозять на ринок з самого ранку мішками і продають як в роздріб, так і оптом.
На вагу цибулю продають за ціною 25-30 гривень за кілограм. Можна знайти і дрібну цибулю по 20 за кілограм. Її охоче беруть пенсіонери.

Оптом 20-кілограмовий мішок можна купити в різних місцях за ціною 15 грн/кг, 18 грн/кг та 20 грн/кг. Ціна знову залежить від обсягу товару.

Також поступово кам’янчани починають запасатися і картоплею. Її ціна на ринку коливається від 10 до 15 гривень за кілограм. Дрібну можна придбати і по 8 гривень. Оптом по акції мішок картоплі можна купити по 8,99 гривень за кілограм.

Олена

Recent Posts

У Кам’янському відбувся міжконфесійний захід до Національного дня молитви

Кам’янське долучилося до Національного дня молитви. Цей день було встановлено Верховною Радою України, аби щороку…

2 години ago

Кам’янчанам дали роз’яснення щодо роботи КП “Благоустрій”

Городянам надали важливе роз’яснення щодо роботи КП КМР «БЛАГОУСТРІЙ». "Шановна громадо, ми помічаємо, що у…

6 години ago

Кам’янчанка перемогла на всеукраїнському турнірі з панкратіону

18–21 лютого у Києві відбувся Всеукраїнський турнір з панкратіону серед кадетів U15 та U17. На…

7 години ago

У Кам’янському представники ГО “Бджола” долучилися до збору крові для захисників (відео)

До 4-ї річниці повномасштабного вторгнення у нашому місті пройшла важлива ініціатива, мета якої – підтримка…

7 години ago

Які культурні заходи чекають на кам’янчан

Програма заходів у закладах культури Кам’янського з 25 лютого по 4 березня.   Музей історії…

7 години ago

BAFTA-2026: стали відомі імена переможців премії

Щорічна премія BAFTA, яка є британським аналогом відомої кінопремії "Оскар", відгреміла у неділю, 22 лютого у…

8 години ago