Леонардо Ді Капріо закрутив роман із 22-річною українською моделлю

Леонардо Ді Капріо помітили на побаченні з 22-річною Марією Береговою. 47-річний голлівудський актор та українська модель разом уже близько місяця.

Не минуло й доби після того, як стало відомо, що Лео та його модель Каміла Морроне розлучилися, у Мережі вже з’явилися знімки з новою обраницею актора. Нею виявилася українська модель Марія Берегова.

Закоханих зняли папараці, коли вони повертались із вечірки. Леонардо намагався не привертати увагу — одягнув темну сорочку, штани та кепку, яку посунув на обличчя.

Леонардо Ді Капріо закрутив роман із 22-річною українською моделлю

Його супутниця одягла екстремально коротку сукню з пікантним вирізом на животі. Образ доповнили високі шпильки та аксесуари з дорогоцінним камінням у вигляді сережок та браслета. Волосся Марія зібрала у високий хвіст.

Пара залишила нічний клуб у Сен-Тропі. За словами інсайдерів, актор та модель познайомилися саме в цьому закладі, куди актор фільму «Титанік» та Марія вирушили після розлучення з колишніми партнерами.

Модель була одружена з Ахмедом Масудом Абдельхафідом, керуючим імперією нерухомості та моди в Монако. 30-річний бізнесмен — онук Масуда Абдельхафіда, міністра внутрішніх справ Лівії та правої руки полковника Муаммара Каддафі.

Марія виросла у Швейцарії. Зараз модель живе та навчається у Лондоні. Вона здобуває освіту, щоб очолити сімейне фармацевтичне підприємство.

Леонардо Ді Капріо закрутив роман із 22-річною українською моделлю

Шанувальники актора прокоментували його нове захоплення. «Цікаво, чи це виллється у щось серйозне», «Марія — гарна дівчина», «Вона така ефектна!», «Роман лише на три роки. Сподіваюся, вона знає, що на неї чекає», «Незвичайний вибір, Лео», — зазначили фанати.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *