Під Кам’янським відбулося урочисте відкриття спортивно-екологічної зони відпочинку

15 липня на березі Єлизаветівського котловану відкрилося наметове містечко для спортсменів Кам’янського. З цього дня і до кінця серпня на облаштованій території спортивно-екологічної зони відпочинку юні спортсмени зможуть одночасно займатися спортом та відпочивати.

Ініціатором створення спортивного табору виступив голова міської Федерації тхеквондо ВТФ, директор ДЮСШ №4 Олександр Кірпа, який від імені спортсменів звернувся з цим проханням до Кам’янського міського голови Андрію Білоусова. І ось, через місяць, відбулася урочиста церемонія відкриття спортивної бази на березі котловану.

Вітаючи спортсменів із цією приємною подією, міський голова Андрій Білоусов зазначив, що головна мета облаштування спортивно-екологічної зони відпочинку – дати можливість юним спортсменам гармонійно розвиватися, повноцінно тренуватися, набиратися сил і здоров’я.

«Необхідно також стежити за навколишнім середовищем, підтримувати чистоту і порядок для того, щоб зберегти природу в належному стані. Будьте здорові, щасливі та не забувайте дотримуватися техніки безпеки», – наголосив Андрій Білоусов.

Міський голова подарував тхеквондистам спортивний інвентар, необхідний для підвищення рівня їх технічної підготовки, а також затвердив складений фахівцями розпорядок дня в наметовому таборі.

 

 

За час облаштування зони відпочинку комунальними службами міста у взаємодії з громадською організацією «Голос Природи», без шкоди для екосистеми, були виконані роботи з приведення території в належний санітарний стан, встановлення артезіанської свердловини для забезпечення водопостачання. Були облаштовані місця санітарно-гігієнічного призначення, впорядковані місця збору та організоване вивезення побутових відходів, забезпечені під’їзні шляхи до зони відпочинку.

 

 

Під час перебування спортсменів на території спортивно-екологічної зони відпочинку передбачено проведення фахівцями занять із різних видів спорту та екологічно-освітньої роботи.

 

adminko

Recent Posts

Кам’янське втратило двох захисників

Трагічну новину пповідомив мер міста Андрій Білоусов. "20 травня в бою поблизу населеного пункту Гуляйпільське на…

9 години ago

Головні події Кам‘янського за тиждень (відео)

Про них повідомив мер міста Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті:

11 години ago

Під Дніпром згорів Mercedes-Bens-Smart (фото)

24 травня, об 11:26,  на вулиці Кримська селища Слобожанське Дніпровського району, горів легковий автомобіль.  …

11 години ago

На Дніпропетровщині спіймали серійного крадія

З 15 травня до відділення поліції № 2 Нікопольського районного управління поліції почали надходити повідомлення…

12 години ago

На Дніпропетровщині спалахнув будинок: постраждали жінка та дитина

24 травня, о 14:49,  на вулиці Східна селища Шевське Магдалинівської селищної територіальної громади Самарівського району,…

13 години ago

Призначено кілька додаткових рейсів на потяг з Дніпра до Києва

Про це повідомляє "Відомо" з посиланням на "Укрзалізницю". Додатковий поїзд №220/219 Київ-Дніпро курсуватиме з Києва…

13 години ago