«Лісова казка» та «Металург» з молотка: у Кам’янському колишній ДМК розпродає майно

Колишній ДМК вирішив розпродати своє рухоме та нерухоме майно. Так, на сайті prozorro.sale з’явилося кілька аукціонів, де ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат» позиціонує себе як банкрут, і продає низку будівель разом з обладнанням.

Так, перший лот – це майно ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат», до складу якого входять кошти, малоцінні необоротні матеріальні активи, нематеріальні активи, товарно-матеріальні активи, незавершене капітальне будівництво.

А це – ціла низка будівель: склад на вулиці Тритузній, 25 та Тритузній, 9, свинарник на вулиці Дальній, 3, їдальня на вулиці Ясюковича, 13, магазин на проспекті Гімназичний, 55А, гуртожитки на вулицях Республіканська, 53, Волкова, 10 Тагільська, 11, овочесховище на Вокзальній, 3, автогараж на Димитрова 117А, завод газованої води на вулиці Губи, 1а, будинок фабрики кулінарії на Димитрова, 117, магазин на проспекті Шевченка, 15 та комплекс будівель на вулиці Соборній, 1

На додачу до цих будівель продаються старі вантажівки, металеві конструкції, котушки та інше обладнання.

Початкова ціна усього запропонованого 109 935 152.38 грн.

Другий лот – також ряд будівель та обладнання, переважно бази відпочинку, серед яких і знаменита «Лісова казка».

На даному аукціоні пропонується до продажу майно ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат», до складу якого входять кошти та малоцінні необоротні матеріальні активи.

А це: база відпочинку цеху контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (база №2) з будиночками, кухнею, база відпочинку ремонтно-будівельного цеху №3 з прибудовами, будиночками, сауною, кухнею та ін., база відпочинку залізнично-прокатного цеху з гаражем , склад, будиночки для відпочинку. Усі вони розташовані у Петриківському районі, у селі Іванівка.

Також пропонується база відпочинку цеху підготовки складів, база відпочинку доменного цеху, база відпочинку цеху ремонту прокатного обладнання, база відпочинку новопрокатного цеху (турбаза №11) з кам’яними будиночками та складами, база відпочинку цеху підготовки шихти з будиночками для відпочинку. Усі ці бази розташовані у Курилівці, на Кривці.

Ще продається дитяча дача та ДОК «Лісова казка» з насосними станціями та спальними корпусами, які розташовані у Могильові на вулиці Лагерній, 22, база відпочинку «Металург» зі спальними корпусами, насосною станцією та складами, що в селі Плавещина на Пріорельській, 40, будівлю котельні на вулиці Логінова,1а, та п’ять гуртожитків на вулиці Волкова, 8,16, 14, 3, 12.

Початкова ціна торгів – 17 212 102 грн.

Також комбінат продає дебіторську заборгованість за початкову вартість 45 435 184 грн.

Зараз за всіма трьома позиціями проходить прийом пропозицій, а сам аукціон призначений на 23 вересня.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *