У порівнянні з липнемінфляціястановила 1,1%, а від початку року – 19,5%. Про це повідомили у Держстаті.
На споживчому ринку в серпні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,7%. Найбільше (на 15,4%) здорожчали яйця. На 6,4–2,5% зросли ціни на цукор, сало, свинину, фрукти, рис, рибу та продукти з риби, мʼясо птиці, безалкогольні напої.
Водночас на 13,9% здешевшали овочі, на 0,3% – яловичина та соняшникова олія.
Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,2%, одяг і взуття здешевшали на 2,0%.
Зростання цін на предмети домашнього вжитку, побутової техніки на 5,0% відбулося в основному через підвищення цін на плити на 9,4%, холодильники – на 9,1%, обігрівачі, кондиціонери повітря – на 8,1%, пральні машини – на 7,4%, пилососи – на 7,3%.
Ціни на транспорт зросли на 0,8% в основному через здорожчання автомобілів на 8,9%, проїзду в автодорожньому пасажирському транспорті – на 1,2%.
Водночас паливо та мастила здешевшали на 3,9% .
Кам’янське долучилося до Національного дня молитви. Цей день було встановлено Верховною Радою України, аби щороку…
Городянам надали важливе роз’яснення щодо роботи КП КМР «БЛАГОУСТРІЙ». "Шановна громадо, ми помічаємо, що у…
18–21 лютого у Києві відбувся Всеукраїнський турнір з панкратіону серед кадетів U15 та U17. На…
До 4-ї річниці повномасштабного вторгнення у нашому місті пройшла важлива ініціатива, мета якої – підтримка…
Програма заходів у закладах культури Кам’янського з 25 лютого по 4 березня. Музей історії…
Щорічна премія BAFTA, яка є британським аналогом відомої кінопремії "Оскар", відгреміла у неділю, 22 лютого у…