Турнір під Кам’янським

Вчора у Карнаухівці відбувся турнір з міні-футболу. У ньому взяли участь 6 команд із Кам’янського, а також переселенців із Донецької та Луганської областей.

Гостями турніру були депутати Кам’янської міськради Михайло Підгурський, Олександр Самойлович та Сергій Ворожко, а також народний депутат України Сергій Козир та представник благодійного фонду “За Луганщину” Андрій Юзвенко.

Змагання було організовано Управлінням молоді та спорту міськради, Федерацією футболу міста за підтримки міського голови Андрія Білоусова та політичної партії «Бджола». Турнір вийшов дуже напруженим, команди змагалися у двох групах, після чого виходили до фінальної частини.

У матчі за 3 місце «Будівельник» лише по пенальті здолав «Донбас». Перше місце розіграли «Академія футболу Кам’янського» та «Шахтар» із Донецької області. Футбольна фортуна була на боці донеччан – 3:1. Окрім медалей та грамот, футболісти отримали чимало призів, серед яких – футбольні м’ячі з автографами гравців СК «Дніпро-1». Також вручали і м’ячі з автографами справжніх легенд українського футболу: Ігоря Бєланова, Леоніда Буряка та Анатолія Дем’яненка.

– Турнір зібрав дуже велику кількість не лише футболістів, а й глядачів, Карнаухівка давно не знала такої кількості людей. Хочу сказати велике спасибі меру Андрію Білоусову та партії «Бджола» за допомогу в організації сьогоднішніх змагань. Зараз вирішуватимемо питання організації тут такого заходу на 14 жовтня, у День захисника України та у свято українського козацтва, – каже начальник Управління молоді та спорту Едуард Коряк.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *