Categories: Події

У Кам’янському з колишнього об’єкту культури вкрали горілку

Сталося це наприкінці минулого тижня, повідомляють свідки. Йдеться про приміщення колишнього Клубу «Металургів», що у Романковому на вулиці Тритузній (колишня Петровського).

Зараз колишній власник клубу – «Каметсталь» – чи то продав, чи здав в оренду цей будинок, і нині там знаходиться комерційна фірма. Очевидці кажуть, що туди часто заїжджають автомобілі, що розвозять питну воду, приміщення використовується як склад. Наприкінці минулого тижня вночі до будівлі проникли невідомі та вкрали кілька піддонів із горілкою.

Сума збитків не відома. На місці працювали співробітники поліції, триває слідство. Залишається тільки дивуватися, що господар складу не подбав про елементарну охорону такого цінного товару, адже місця там відверто глухі, у темний час доби навіть ходити страшнувато.

Така ось історія нашого часу – у будівлі, де колись городяни (дніпродзержинці-кам’янчани, точніше романківці) долучалися до високої культури, нині зберігають горілку. Та й ту крадуть.

Margaret

Recent Posts

Дівчину, яку розшукувала поліція Дніпра, знайшли мертвою

5 липня 14-річна Марина Кацюба пішла з місця мешкання у Слобожанському районі міста  і додому…

3 години ago

Головні події Кам‘янського за тиждень

Про них повідомив мер міста Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті.

4 години ago

Кам’янський кінотеатр “Мир” дбає про безбар’єрність

У Кіноконцертному залі «МИР» переконані: кожна людина має право на доступ до культури, незалежно від…

5 години ago

Молодь Кам’янського познайомилась із роботою Верховної Ради

27 червня представники Молодіжної ради Кам'янського взяли участь в Моделі Верховної Ради України 2025 –…

5 години ago

У Кам’янському відбувся відкритий чемпіонат з пляжного тхеквондо

5 липня Лівобережний парк у Кам’янському перетворився на справжню арену майстерності та сили духу: тут…

6 години ago

У Дніпрі потонув чоловік

У суботу, 5 липня, у Дніпрі стався нещасний випадок. На пляжі, що на житловому масиві…

6 години ago