“Ця історія — про подолання! Ми багато пройшли і усвідомили. Разом створювали фонд і далі підемо також разом. Зараз не час шумно святкувати. Погуляємо ми наступного дня після нашої перемоги. Тобто зовсім скоро!”, — написав Олександр.
Кривошапко також додав, що привітати молодят-волонтерів можна, перерахувавши гроші на карту. У свою чергу, нова дружина Кривошапка Марія написала, що пара пройшла багато чого: і злети, і падіння, і розлуку, але зараз вони розчиняються в ніжності.
Додамо, в Instagram Марії написано, що вона косметолог. Раніше Олександр Кривошапко заявив, що з березня підписав контракт із добровольчим батальйоном, а також започаткував благодійний фонд для допомоги українцям, з яким йому допомагала Марія. Для Кривошапка це буде вже третій шлюб, раніше він був одружений з танцівницею Тетяною Денисовою, а також з актрисою Мариною Кінскі, з якою він виховує 5-річну доньку.
Головна мета цих змін – поступово привести українські правила у відповідність до європейських стандартів та…
Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "7 грудня 2024 року захищаючи Україну від російських…
У середу, 8 липня, у Саксаганському районі Кривого Рогу дитина випала з вікна будинку. Це…
З 2 по 5 липня у Дніпрі відбувся кваліфікаційний шаховий турнір із виконанням норми І…
Слідчі скерували до суду обвинувальний акт за фактами заволодіння земельними ділянки громади вартістю понад 3,2…
У віці 37 років раптово померла співачка Лорен Беннет, яка здобула світову популярність після участі…