На Дніпропетровщині провели екоакцію «Чисті береги»

17 вересня у рамках Міжнародного дня чистих берегів працівники Дніпропетровського рибоохоронного патруля приєдналися до збирання прибережних територій.

Мета заходу – підвищення рівня екологічної культури та стимулювання ековідповідальності населення перед водними ресурсами планети та її водними жителями.

Разом із представниками громадських організацій, рибалок-аматорів та небайдужих громадян прибрано від сміття береги Дніпровського водосховища у Соборному районі Дніпра та річки Самара у Новомосковську.

Розчищено берегову смугу затоки «Калоша», поблизу Кам’янського. Також до заходу приєдналися небайдужі дайвери, що забирали дно Дніпровського водосховища. Загальна площа прибраної території становила 1,9 га.

Як зазначив начальник Управління Держрибагентства в Дніпропетровській області Василь Волков, який брав участь у заході разом з інспекторами рибоохоронного патруля, учасникам акції загалом вдалося зібрати понад два десятки мішків з різноманітним сміттям.

«Дякую всім небайдужим громадянам, які долучилися до прибирання берегів! Закликаємо дотримуватися санітарних норм і необхідності прибирання сміття після прогулянки, під час відпочинку на узбережжі. Дніпропетровський рибоохоронний патруль нагадує, що дана акція не обмежена за часом. Працівники рибоохорони постійно проводять подібні громадян долучатися. Прибирання берегів завадить попаданню сміття у воду, що, у свою чергу, врятує мешканців водойм. Адже щорічно сміття у наших водах стає більше, а це повільно знищує екосистему річок та морів», — зазначив Волков.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *