Гороскоп на 20 вересня 2022 року

Овен

Сьогодні підвищена емоційність схилятиме вас і оточуючих до гострих переживань, а несвідома інертність не дозволить змінити стан справ в одну мить. Обнадійливі думки та нові ідеї почнуть приходити до вас наприкінці дня.

Якщо ви припустилися помилки, перед сном спробуйте написати або зателефонувати коханій людині. Можливо, вона вам ще не пробачить, але вже готова буде вислухати ваші пояснення.

Телець

Сьогодні вам важко кардинально змінити ситуацію (особливо якщо йдеться про партнерські відносини). Якщо супутник життя або родич незадоволений вами, дайте йому час, щоб охолонути.

Ділового союзника або постійного клієнта не варто підганяти з відповіддю чи відгуком: інакше його слова виявляться не на вашу користь. Пізно ввечері вам на думку може спасти оригінальна, але ризикована ідея.

Близнюки

Не варто ставити собі принципово нових завдань. Доведіть до кінця розпочаті справи або присвятіть час звичним повсякденним клопотам. Сьогодні вдалий день для рутинних офісних занять, лікувальних та профілактичних процедур.

Перед сном вас порадує (а можливо, і зацікавить) висловлювання партнера. Якщо в даний момент ви розлучені, спробуйте зв’язатися з ним за допомогою телефону, месенджеру або електронної пошти.

Рак

Сьогодні ваша природна емоційність має природний вигляд і не заважає займатися справами. Можливо, у центрі вашої уваги залишатимуться творчі задуми, любовні стосунки чи проблеми дітей.

Проникливість та внутрішня врівноваженість дозволять вам успішно займатися будь-якими актуальними питаннями. Наприкінці дня у вас може з’явитися новий клопіт, може також змінитися напрямок ваших думок.

Лев

Сьогодні ваша енергія йде на глибокі переживання чи вирішення побутових проблем. Це не найкращий час для нових планів (особливо якщо ви сприймаєте проблему надто емоційно).

Вдалий вихід із становища намітиться лише наприкінці дня. У цей час вас осяє оригінальна і кумедна ідея. Жарти коханої людини можуть мати прихований підтекст.

Діва

Денні години сприяють завершенню справ, коротким переміщенням, підтримці кровних зв’язків. Нові ініціативи будуть безперспективними. Наприкінці дня вас здивує чи зацікавить атмосфера в сім’ї.

Ваш день може закінчитись інтенсивним обговоренням новин або тісним спілкуванням з батьками. Можливо, сьогодні ви поринете у філософські роздуми, у розгадку сімейних таємниць або в побудову планів, пов’язаних із місцем проживання.

Терези

Цей день варто витратити на впорядкування побуту та врегулювання нагальних фінансових питань. Сьогодні не варто робити покупки (особливо якщо у центрі вашої уваги знаходяться подарунки, сувеніри, прикраси, косметика, модні речі).

У цей час почуття поступово втрачають гостроту, можна позбутися залежностей і нав’язливих забаганок. Перед сном на вас чекає цікаве повідомлення або можливість обмінятися враженнями.

Скорпіон

Сьогодні ви не схильні до нових ініціатив і дієте швидше за інерцією. Протягом усього дня ви можете перебувати під пресом сильних переживань. Ваші почуття спонукатимуть обставини, пов’язані зі шлюбом, любов’ю, кар’єрою, творчістю, грошима.

Увечері цікава книга, нова зустріч чи інтригуюча інформація допоможе вам позбутися зацикленості на власних проблемах.

Стрілець

Ваше внутрішнє життя сьогодні потребує набагато більше уваги, ніж зовнішнє. Це слушний момент для тимчасової самотності. Якщо вас спіткало розчарування або ви зіткнулися з невдачею, не поспішайте робити кроки з виправлення помилок.

Наприкінці дня до вас повернеться почуття гумору, а емоції перестануть панувати над розумом. Можливо, ви отримаєте нові позитивні відомості чи нестандартну пропозицію.

Козоріг

Сьогодні ви досить кмітливі, щоби вчасно відмовитися від небезпечних починань. Загострена інтуїція змусить вас позбавитися гри без правил і від зв’язків, які дають проблеми.

Вам може стати гарною підтримкою співчуття проникливого друга. Якщо перед сном ви звикли дивитися фільм або читати книгу, віддайте перевагу пригодницьким, філософським, фантастичним чи гумористичним сюжетам.

Водолій

Навіть якщо ви зробили все можливе, сьогодні вас може супроводжувати почуття невпевненості у собі. Якщо ви пережили діловий конфлікт, особисту сварку, побутову неприємність, вам важко відразу забути пережите.

Вдень не ставте собі нових цілей та займайтеся необхідною рутиною. Увечері поговоріть з другом або поцікавтеся свіжими новинами, це допоможе вам набути колишньої душевної форми.

Риби

День буде продуктивним, якщо ви не станете круто змінювати курс та продовжите розпочате. Напруженість у відносинах з людьми здалеку сьогодні спадає, ділові та особисті конфлікти набувають шансу на мирне врегулювання.

Романтичний настрій денних годин увечері може посилитися та прийняти новий напрямок. Не забувайте, що багата уява може намалювати картину, далеку від дійсності.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *