Юні художники з Дніпропетровщини перемогли на міжнародному кінофестивалі в Естонії

Молоді художники з Дніпропетровщини здобули перемогу на міжнародному фестивалі короткометражних фільмів «Небачене кіно» у Таллінні. Діти підготували оригінальний анімаційний фільм. Про це повідомили у обласній військовій адміністрації.

«Унікальний ролик презентували юні таланти Дніпропетровщини. Роботу гідно оцінили. Вона перемогла у номінації «Найкраща анімація авторів до 19 років». Пишаємось нашою творчою молоддю», – зазначив директор департаменту освіти та науки Дніпропетровської ОВ Олексій Полторацький.

Фільм «Мальви» створили вихованці кіноцентру «Веснянка». Учні заспівали «Баладу про мальви» і продублювали її мовою жестів. Це супроводжувалося яскравою анімацією. Над роликом працювало 6 учнів. Повністю розробила анімацію 15-річна художниця Єлизавета Добротвір. Дівчина малює вже дев’ять років. Але над мультфільмом працювала вперше.

«Я пропрацювала героїв, малювала їх на комп’ютері, створювала фони. Після цього робила анімацію. Кожну деталь зробила окремо, а згодом змусила їх рухатися», – поділилася Єлизавета.

Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів «Небачене кіно» проходив в естонському Таллінні. Цього року у кінофестивалі змагалися 385 учасників із різних куточків світу. Свої роботи митці надсилали онлайн.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *