На Дніпропетровщині «накрили» шахрайські «Call – центри»

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури, Слобожанської та Кам’янської окружних прокуратур викрито шахрайські «Call-центри».

За даними слідства, на території Дніпра припинено протиправну діяльність трьох функціонуючих «call-центрів», де працювало понад 100 осіб. Офіси були оснащені комп’ютерною технікою з відповідним програмним забезпеченням та клієнтською базою банківських установ України. Працівники центру телефонували громадянам і представлялися співробітниками банківських установ. Під час розмови вони вводили потерпілих в оману, отримували відомості про банківські картки, після чого гроші на картках перераховувалися на рахунки, відкриті на підставних осіб.

Також викрито та припинено роботу шахрайського центру в Кам’янському, де щодня працювали до 20 операторів, які під різними приводами виманювали гроші у довірливих громадян. Офіс шахраїв перебував у нежитловому приміщенні та працював у закритому режимі. Під час обшуків приміщень вилучено понад 200 одиниць комп’ютерної техніки – монітори, системні блоки, ноутбуки, мобільні телефони, стартові пакети, а також чернові записи з інструкціями та алгоритмом дій під час спілкування з потенційними потерпілими.

Встановлюються обставини кримінальних правопорушень та коло всіх причетних осіб.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *