Реалії Кам’янського: майже за Ремарком

А саме – за його твором «Три товариші».
Там описується ситуація в Німеччині відразу після Першої світової війни, коли через астрономічну інфляцію ціни піднімалися кілька разів на день. Через це люди тричі навідувалися до магазинів та ринків, щоб встигнути купити продукти до подорожчання. Вчора ближче до вечора щось подібне доводилося спостерігати у Кам’янському.
Так, у магазині АТБ яйця злетіли до 40 гривень за десяток, цибуля продається по 30 гривень, що навіть трохи дешевше, ніж на ринку. Щоправда, впала у ціні гречка до 75 гривень за кілограм. Помідори не найкращого виду торгуються «з рук» по 40 гривень. У кіосках буквально вчора вкотре «пішли в зріст» цигарки, і при цьому дешеві сорти розмітають прямо з вітрин. Також стрімко дорожчають ковбаси та солодощі.
А ще – вчора в одному із відділень Приватбанку довелося спостерігати чергу до каси понад 10 осіб, чого раніше не було. Хоча ні, було в перші дні російського вторгнення. Що вже схоже на паніку у зв’язку з путінськими заявами про «референдуми» та мобілізацію? Втім, робити висновки поки що рано, почекаємо день-другий.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *