У Кам’янському проблеми із сіллю

Про це йшлося на сьогоднішньому засіданні штабу з підготовки до зимового сезону, яке відбулося під головуванням мера Андрія Білоусова.
Як доповів профільний віце-мер Олег Максименко, загалом підготовка відбувається нормально. Житловий фонд та бюджетні установи готові до прийому теплоносія на 100%, готова також система водопостачання міста та трамвайне господарство. Аварійна служба укомплектована 8 автомобілями та більш ніж 60 особами штату, ближче до зими до роботи стануть ще 3 аварійні машини, у тому числі спеціально призначена для усунення несправностей у системі електроопалення на житлових масивах Соцмістечко та БАМ. Готові також спецавтомобілі для очищення та посипання доріг, до існуючих нині міні-тракторів для очищення тротуарів та дворів буде додано ще близько десятка. 9 вересня у Кам’янському побувала велика делегація представників Мінрегіону України та Дніпропетровської ОВА, яка високо оцінила перебіг підготовки нашого міста до зими.
Що стосується теплогенеруючих структур, на сьогоднішній день активно ведуться переговори щодо постачання природного газу. У Кам’янське вже почали надходити пілети для забезпечення котелень, що працюють на альтернативному паливі, місто прийняло вже 1,5 тис. тонн, всього необхідно близько 10 тисяч, але це питання часу. Під час нещодавніх гідровипробувань систем теплопостачання виникло кілька поривів, найближчими днями їх буде усунено.
Окремо на засіданні розглядалося питання Кам’янського району Аульського водоводу. Ця структура під час проведення ремонту водних магістралей серйозно пошкодила дорожнє покриття у районі автовокзалу та на проспекті Ювілейному, що створює реальні незручності для городян. Представник водоканалу запевнив, що протягом найближчих кількох днів дірки на дорогах будуть залатані.
Були питання і до районних електромереж – там зволікають із видачею дозволів на проведення земляних робіт на теплових магістралях. Енергетики запевнили, що проблему буде вирішено вже сьогодні.
Особливо гостро постала проблема із сіллю для виготовлення піщано-сольової суміші для посипання доріг та тротуарів у зимовий період. З відомих причин завод у Артемівську Донецької області зупинено, а рівнозначних постачальників фактично немає. Як альтернатива є пропозиція з Туреччини, проте тут «кусається» ціна: якщо раніше українська сіль продавалася по 800 гривень за тонну, то нині турецька – за ціною близько 11 тисяч. Зрозуміло, що такі цифри місто навряд чи витягне. Тому мер Андрій Білоусов повідомив, що наступного тижня планує зібрати окрему нараду щодо «сольового» питання.
— Загалом місто до зими готове, наявні проблеми усунемо за тиждень-два. А от щодо солі обговорюватимемо ситуацію наступного тижня, — зазначив Олег Максименко.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *