Сьогодні Ален Делон візьме інтерв’ю у Володимира Зеленського

Легендарний французький актор Ален Делон вперше від минулого року з’явився на публіці з однією метою: підтримати Україну в боротьбі з агресором.

«Те, що відбувається в Україні, мене глибоко засмутило і зворушило, тому я борюся за українців», – розповідав знаменитість телеканалу BFMTV. Окрім цього, як виявилося, французький актор візьме інтерв’ю у президента України Володимира Зеленського.

Сьогодні, 23 вересня, французькі журналісти LCP, Nice-Matin, Ouest-France та 20 Minutes візьмуть інтерв’ю у президента України. Програму під назвою «Face à Zelensky» вестиме Сиріл Віг’є та транслюватиметься на TV5 Monde та LCP. Легенда французького кіно Ален Делон під час включення також візьме участь в інтерв’ю з Зеленським. Про це повідомляє Europe1.

Трансляція інтерв’ю відбудеться 23 вересня на TV5 Monde спочатку о 13:30, потім на LCP о 14:00 за паризьким часом (о 15:00 за Києвом).

За словами Алена Делона, те, що зараз відбувається в Україні, глибоко його засмучує і зворушує. Раніше актор брав участь у спеціальній програмі про українського поета Тараса Шевченка. Француз прочитав кілька рядків вірша в ефірі.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *