Кам’янське залишилося без БТРа

Нещодавня новина про БТР, який «знайшли» у Віталія Чернявського на базі «Штабу нацзахисту Кам’янського», де знаходиться ДФТГ №2, б’є рекорди з обговорень. Здавалося б, що в цьому такого незвичайного, в країні воєнний стан, а Віталій Чернявський з 2014 року їздить на передову та на прохання бойових командирів, які ведуть найважчі бої з ворогом, звільняючи нашу землю від окупантів, ремонтує ці бойові машини нашим захисникам, повертаючи на місця дислокації бойових підрозділів.

Проте ми попросили Віталія Григоровича розповісти, звідки у нього БТР, бо це питання найбільше хвилює місцеву горе-опозицію, яка не пройшла на минулих виборах до міськради.

— Насправді, ми відремонтували дуже багато бойових машин, позашляховиків та іншої техніки, якої потребують наші хлопці. Розповім за останні три БТРи.
У квітні цього року ми відремонтували БТР наших місцевих силовиків на їхнє прохання для оборони міста.
Пізніше, на прохання командира одного бойового підрозділу, який на той момент розташовувався в Харківській області, евакуювали із зони бойових дій два БТР: 60-ку та 70-ку, які побувавши в боях, вийшли з ладу і потребували ремонту. Ми відремонтували обидві бойові машини. Одну відправили назад до сектору їхньої відповідальності Харківської обл. Другу, за погодженням із командиром підрозділу та з керівництвом штабу Кам’янського району, тимчасово залишили у місті, для посилення оборонних рубежів. Тепер, після всього цього галасу нагнаного в соцмережах місцевими «вояками» та «горе-активістами» було ухвалено рішення повернути БТР на ППД. Хоча в країні війна, і ніхто не знає, як усе може скластися завтра, і машина, яка мала у разі потреби охороняти місто, завдяки місцевим «активістам-уклоністам» пішла з міста!

У нас є всі необхідні документи, листи від командування, акти тощо із проханнями відновити техніку та перелік з необхідним ремонтом, акти приймання-передачі евакуйованої бойової техніки на ремонт та відповідальне зберігання тощо.
Хочу наголосити, що ми не просили у городян допомоги на ремонт військової техніки, не оголошували про збір коштів, як це зараз подають місцеві розумники. Усі фото- та відеозвіти про виконану роботу я відкрито публікував у себе в соцмережах.
БТРи відновили виключно самотужки і завдяки фінансовій допомозі моїх друзів-бізнесменів. Я не один рік у політиці і не здивований тим, що факти навмисно перекручуються. Знаю, хто й навіщо це робить. На жаль, ці люди нічого корисного не роблять і ніколи не зроблять для нашого міста, і не допоможуть армії з душевної доброти. Їхнього ентузіазму вистачить лише на те, щоб репостити та обговорювати брудні статті, опубліковані у сумнівних ЗМІ. Україна Переможе!

1
2

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *