На Дніпропетровщині розшукали зниклих дітей

Упродовж декількох годин поліцейські Синельникове розшукали двох діточок, які після прогулянки не повернулися додому. Втомлених та знесилених «мандрівників» правоохоронці знайшли на одній із вулиць міста. Наразі їх життю та здоров’ю нічого не загрожує.
Повідомлення про зникнення хлопців надійшло до поліції 23 вересня приблизно о 21:22. Стурбована мати повідомила, що о 15-й годині її малолітні діти, 9- та 10-років, пішли гуляти та до теперішнього часу додому не повернулися. Близько трьох годин вона намагалася знайти їх самостійно, а коли не змогла звернулася до поліції.
На пошуки діточок було орієнтовано весь особовий склад Синельниківського районного управління поліції. До пошуків також долучився кінолог із службовою собакою Тайсон. Упродовж всієї ночі правоохоронці намагалися знайти хлопчиків, та вранці на одній із вулиць міста поліцейські помітили «мандрівників».
Як з’ясувалося, під час прогулянки хлопці не помітили котра година, а потім не повернулися, бо думали, що їх будуть сварити батьки. Діточок правоохоронці передали медичним працівникам та повідомили рідних, що діти знайшлися. На щастя жертвою злочину або правопорушення вони не стали. Наразі життю та здоров’ю хлопців нічого не загрожує.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *