Гороскоп на 26 вересня 2022 року

Овен

Привабливий план може виглядати легким на словах, але не таким простим на ділі. У процесі втілення оригінальної ідеї в життя ви ризикуєте посваритися з кимось із однодумців.

Сьогодні не виключаються гострі фінансові проблеми, особливо пов’язані з боргами та кредитами. Можливі неприємності у серцевих справах та в інтимному житті. Увечері перегляньте свої задуми та розберіть допущені помилки.

Телець

Сьогодні вам може бути важко досягти гармонії між різними областями життя. Ваші ділові плани можуть бути в гострій суперечності з домашньою обстановкою або викликати невдоволення у партнера по шлюбу.

Можливі прояви активності та підступності з боку заздрісників та конкурентів. Незважаючи ні на що, зірки рекомендують вам дотримуватись програми, пов’язаної з вашою професійною діяльністю.

Близнюки

Сьогодні вас непросто вибити із сідла, але несподівані сильні переживання можуть перешкоджати вільній реалізації ваших задумів. Це не вдалий момент для розвитку службового роману, а також спроби поєднати рутинну роботу з творчою незалежністю.

Щоб звести розчарування та втрати до мінімуму, спирайтеся на перевірених друзів, систему оригінальних знань або чітку програму дій.

Рак

Сьогодні на вас можуть чекати випробування у сфері романтичних стосунків. Можливі невдачі у сфері бізнесу чи фінансів. Не виключається гостре занепокоєння, спричинене поведінкою дитини.

У цей час не варто позичати гроші, починати проекти, шукати нове кохання. Вам на допомогу прийде колектив або старий друг. Допомоги у батьків просіть лише в тому випадку, якщо у вас із ними гарний контакт.

Лев

Ваші партнерські, подружні, сімейні стосунки сьогодні можуть стати полем битви. Вас може привести в сказ чужа непередбачуваність, марнотратство, розбещеність, екстравагантність.

Не виключається кризова ситуація, пов’язана із фінансами чи кар’єрою. Щоб уникнути гіршого, контролюйте свої пристрасті, уникайте агресії, вчасно сідайте за стіл переговорів і йдіть на розумні поступки.

Діва

Сьогодні велика можливість термінових завдань, нетипових ситуацій, поломок техніки, відмов обладнання. Вас може засмутити провал задуманого експерименту. Можливий несподіваний поворот любовного сюжету (особливо якщо зараз ви переживаєте роман із колегою).

Можуть стати болючими медичні маніпуляції. Якщо щось не вдалося, не панікуйте. Поверніться до попереднього плану дій та уточніть його.

Терези

Не варто відмовлятися від своїх планів, але не варто також ігнорувати проблеми, що виникають у зв’язку з його реалізацією. Сьогодні не найкращий час для покупок, для ділових та фінансових експериментів.

Рекомендується утриматися від позик, переділу сфер впливу, майнових позовів. У справах серцевих буде легко зберегти досягнуту рівновагу, якщо почуття (наприклад, ревнощі) не братимуть гору над розумом.

Скорпіон

Сьогодні ви здатні нашкодити самі собі та створити проблеми близьким. Причиною вашої неврівноваженості можуть стати ревнощі, мстивість, ділова невдача, провал експерименту.

Вашою слабкістю буде прагнення за будь-яку ціну отримати бажане. Уникайте агресивної та екстравагантної поведінки: вона може призвести до стресів і травм, зруйнувати ваше сімейне вогнище, перекреслити ваші яскраві кар’єрні досягнення.

Стрілець

Сьогодні найприємніші та мирні зв’язки загрожують раптовими конфліктами. Спроба примирити дружбу та кохання навряд чи буде вдалою. Новий проект може зазнати невдачі через неузгодженість дій, слабку технічну підготовку, підступи таємних недоброзичливців.

Можливі неприємності у дорозі: наприклад, поломка машини. Не відступайте від попередньої програми дій (навчального плану, дорожнього маршруту).

Козоріг

Сьогодні ви здатні піддатися несподіваному азарту та зробити ставку на удачу, але вам не варто виходити за рамки наміченого раніше сценарію. У діловій сфері найкращими доказами вашого професіоналізму будуть послідовність та стійкість до спокус.

Не допускайте фінансових ризиків, якщо ваші внески не застраховані. У любовних справах пам’ятайте про можливі наслідки своєї сміливості та розкутості.

Водолій

Сьогодні продуманий план не гарантує успіху. Вам не варто робити головною рушійною силою своїх вчинків ревнощі, мстивість. Вас може підвести надмірна зацікавленість у результаті (наприклад, матеріальна).

По можливості уникайте фізичних навантажень, стресів, конфліктів із начальством. Залишайтеся вірними своїм принципам і не забувайте робити висновки з помилок.

Риби

Справа, в яку ви вклали душу, може зненацька зірватися. Вас сьогодні можуть підвести люди, на яких ви сподівалися (особливо якщо це іноземці чи іногородні).

Не змішуйте дружні, любовні та ділові контакти, у результаті ви ще більше заплутаєтесь. Якщо ви опинилися в несприятливому становищі, не погіршуйте проблему відчайдушним опором, а спробуйте повернутися до вихідної точки своїх дій.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *