Молодь Кам’янського на допомогу українській армії

Про акцію на допомогу ЗСУ розповів лідер профспілки Металургів Каметсталі, волонтер Олег Нагорний.

«Все частіше до Світової Волонтерської Спілки долучається патріотично налаштована молодь. І це дуже приємно, бо вони – майбутнє України. Минулої неділі, до міжнародного Дня миру студенти та педагоги Придніпровського Державного металургійного коледжу провели цікавий захід. У корпусі №3 навчального закладу вони влаштували яскравий ярмарок, на якому вдалося зібрати різноманітні продукти та сувеніри, випічку, фрукти, варення, квіткові композиції, теплі речі, рукавиці, шарфи, плетені шкарпетки та багато іншого для воїнів Збройних Сил України.
На заході також організували і цікаву творчу програму. Під назвою «Міжнародний день миру. Історія та символи свята» гості подивилися відеопрезентацію, яку підготували студенти. Усі бажаючі мали змогу малювати тематичні плакати та оформити виставку у фойє коледжу. З хітів сьогодення складалася концертна програма. Вокалістам вокальної студії «Соло» під керівництвом Л.Олійника та О.Корнійченко підспівували багато присутніх на ярмарку. Зіркою програми стала хореографічна композиція у виконанні І.Беркут.
В ході проведення ярмарку вдалося зібрати понад 9500 грн. Всі ці кошти, а також зібрані для ЗСУ речі були передані нашому волонтерському хабу. Того ж вечора в Кам’янське завітали бійці одного з добровольчих підрозділів УДА ЗСУ, яким ми і передали всі отримані від студентів Металургійний коледж ПДМК речі.
Також одному з вояків передано останній одноточковий чорний ремінь для автомата (АК), який приїхав у Кам’янське в одній з посилок від наших польських друзів – полковників у відставці Marek Napierała і Wiesław Dziepak – з fundacja Stratpoints (президент фонду генерал Mirosław Różański).
На зібрані кошти найближчим часом будуть замовлені тактичні спальні мішки. В подальшому вони будуть передані тим нашим землякам, які в лавах Збройних Сил України боронять українські терени від російського окупанта.
Дякуємо директорці Ольга Александрова, голові студентської профспілки Ольга Корнийченко та педагогічному колективу Придніпровського Державного металургійного коледжу за співпрацю та за патріотичне виховання студентів.
Дякуємо ми і нашим польським друзям з fundacja Stratpoints за братню допомогу.
Слова подяки також передали і наші Захисники. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в міжнародному волонтерському русі на шляху до нашої Перемоги!», — написав Нагорний в соцмережах.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *