Гороскоп на 28 вересня 2022 року

Овен

Відмінний день для спілкування з однодумцями, а якщо у вас їх ще немає, для пошуку таких. Сьогодні слушний час для роботи в Мережі та участі в колективних справах.

Можна займатися вивченням оригінальних явищ та поширенням передових ідей, розширювати коло потенційних клієнтів чи партнерів. Тісний контакт із друзями допоможе вам відволіктися від власних серцевих, фінансових чи творчих проблем.

Телець

Пора подумати про кар’єру та зв’язки, що сприяють її побудові. Якщо потрібно, не бійтеся різко змінювати звичну манеру поведінки. Вміння підтримувати неформальний стиль відносин позитивно позначиться на вашому статусі та матеріальному становищі.

Сьогодні вам також варто подумати про додаткову освіту. Розширюйте свій професійний світогляд, відвідуйте конференції, записуйтесь на курси підвищення кваліфікації.

Близнюки

Чудовий час для спілкування, подорожі, листування, обміну новинами. Потрібна інформація сама прийде до вас. Можливо, ви отримаєте довгоочікуваний лист або привабливе запрошення.

Сьогодні прекрасний день для нових знайомств та розвитку зарубіжних зв’язків. Можна займатися справами, пов’язаними з далекою поїздкою, здобуттям вищої освіти, відновленням справедливості, пошуками вчителя чи покровителя.

Рак

Сьогодні акцент стоїть на навчанні, поповненні та оновленні знань, інформаційному обміні. Будуть успішними ініціативи, пов’язані з колективними справами, мандрівками, переміщеннями.

Це чудовий час для читання будь-якої пізнавальної літератури. Вас можуть зацікавити такі дисципліни, як філологія, соціологія, астрологія. Можливо, вам доведеться провести багато часу за електронним листуванням.

Лев

Сьогодні вам не складно знайти нових друзів та шанувальників. Перебування у компанії допоможе вам нормалізувати стосунки у шлюбі. У спілкуванні з діловими партнерами та клієнтурою виявите комунікабельність, дружність, толерантність.

Конкурентів спробуйте перетворити на друзів. Як основу для зближення використовуйте спільні інтереси, єдине коло знайомств, подібний рівень соціальних та інтелектуальних домагань.

Діва

День сприятливий для розумової діяльності, сприяє розробці, вивченню та впровадженню нових технологій. Сьогодні ви можете домогтися похвали начальства, виступаючи програмістом, дослідником, системним адміністратором, науковим співробітником, позаштатним працівником.

У лікуванні захворювань не варто відмовлятися від прогресивних терапевтичних методів, процедур з використанням води та електрики.

Терези

Завдяки подіям цього дня до вас повернуться оптимізм та віра у власні можливості. Невдачі та обмеження в одних сферах ви зможете компенсувати везінням та успіхами в інших.

Сьогодні чудовий час для віддаленої роботи: наприклад, як рекламник, програміст, художник, копірайтер. Вечір ідеальний для неформальних зустрічей, що сприяють розширенню кругозору та обміну нестандартними ідеями.

Скорпіон

Сьогодні не варто залишатися затятим індивідуалістом. Якщо у вас є цікаві ідеї, витратьте енергію та гроші на їх поширення (наприклад, створіть власну електронну книгу або розсилку).

Будьте в курсі новин, більше читайте чи спілкуйтесь. Побутові проблеми вирішуватимуться простіше, якщо в момент взаємодії з домочадцями ви виявите товариськість, дружність, терпимість, готовність до змін.

Стрілець

Відмінний день для різноманітних комунікацій, у тому числі через Інтернет. Перевагу віддавайте свіжим новинам та нестандартним ідеям: саме вони будуть найбільш актуальними та затребуваними.

Сьогодні у вас можуть з’явитися нові друзі, партнери чи учні. Не виключено, що ви будете зненацька втягнуті в проблеми близьких родичів або самі залучите їх до кола своїх незвичайних інтересів.

Козоріг

Сьогодні ви можете поповнити свій гаманець, користуючись сучасними сервісами фінансових взаєморозрахунків. Вам можуть принести додатковий дохід здібності в галузі літератури, посередництва, астрології.

Успіхи у сфері бізнесу у цей час нерозривно пов’язані з вдалим застосуванням знань із психології, програмування, логістики. Якщо ви створили власний сайт, вам варто подумати про його монетизацію.

Водолій

Інтуїція та інтелект — чудовий тандем, що дозволяє вам безпомилково орієнтуватися в обстановці. Завдяки йому ви легко знайдете потрібні відомості, зв’яжетесь з людьми, що вас цікавлять, задовольните свою цікавість.

Сьогодні чудовий час для обговорень та листування, для вивчення нових оригінальних методик. Можливий гострий інтерес до всього, що пов’язане з астрологією, програмуванням, авіацією, електрикою.

Риби

Ви не помилитеся, якщо присвятите цей день активному спілкуванню з однодумцями або інтенсивному електронному листуванню. Сьогодні слушний час для розміщення оголошень у соціальних мережах, на багатопрофільних відвідуваних сайтах та форумах.

Не виключена непередбачена поїздка, спричинена поточними сімейними потребами. Якщо ви знаходитесь далеко від дому, варто зв’язатися з батьками та дізнатися про них останні новини.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *