До уваги камянчан: Зміни у нарахуванні житлових субсидій в опалювальному сезоні 22/23

На сьогодні житлові субсидії призначаються так, як і раніше, з травня або з місяця звернення за призначення житлової субсидії до завершення опалювального сезону.
Про це розповіла Олександра Давидовська, заступник начальника управління сім’ї та соціальної підтримки населення, начальник відділу пільг та субсидій департаменту соціального захисту населення ДніпроОВА:
«Таким чином ті люди, які вже подали звернення, не повинні нічого робити. З 15 жовтня буде здійснено розрахунок житлової субсидії. Наразі у Дніпропетровській області майже 183 тисячі отримувачів житлової субсидії. В неопалювальний сезон субсидію отримували близько 66 тисяч домоволодінь. Тобто третина домоволодінь отримували субсидію у готівковій формі. Інші, яким субсидія була розрахована, але не призначена або призначена у так званому «нульовому» розмірі, тобто ті сім’ї, які отримали повідомлення про призначення субсидії до завершення опалювального сезону 22/23, не потрібно нікуди звертатися. Усе нарахується автоматично».
Змінюється період доходів, які враховуються при призначенні житлових субсидій. Буде врахований 1 та 2 квартали 2022 року. Також при призначенні субсидії не будуть враховуватися компенсаційні виплати громадянам, які дали прихисток переселенцям.
«Для тих, хто втратив роботу і став на облік у центр зайнятості, буде призначено субсидію згідно з фактичними доходами. Також важлива зміна — не буде враховано заборгованість за комунальні послуги, але тільки ту, яка виникла у період війни», — підсумувала Олександра Давидовська.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *