У Кам’янському – ювілей «атомної» школи. Фото

Сьогодні у Кам’янському святкує свій 70-річний ювілей 9-а школа, або, за новою назвою, ліцей №9.

саксофон

Рішення про будівництво цієї школи було ухвалено ще 1950-го року, коли Дніпродзержинськ активно відновлювався після Великої Вітчизняної (або Другої світової) війни. Створенням школи зайнялися підрядні структури Придніпровського хімічного заводу (ПХЗ), оскільки будувалась вона на житловому масиві «міськмайданчик», де активно будувалося житло для працівників ПХЗ – гіганта атомної індустрії тодішнього СРСР. І вже 1952 року школа прийняла своїх перших учнів. Відродження школи припадає на 2017 рік, коли за рішенням міської влади на чолі з мером Андрієм Білоусовим тут уперше за 65 років було проведено кардинальну реконструкцію закладу. Школа пишається своїми вихованцями – ними стали народний депутат України Олександр Дубінін, актор Юрій Маліков, бізнесмен Олег Мороз та інші відомі на всю Україну люди.

собрание

У сьогоднішніх урочистих зборах на честь ювілею взяли участь мер Кам’янського Андрій Білоусов та директор Департаменту з гуманітарних питань Наталія Рева.

выступление

Вони тепло привітали дирекцію та колектив ліцею, подякували їм за виховання майбутніх поколінь кам’янчан та за активну волонтерську діяльність, а також вручили подарунки – грошовий сертифікат та нагороди від міської влади та департаменту.

награды

Білоусов підкреслив, що до цього закладу він має особливі почуття – тут навчався його батько та брати батька. Колектив ліцею вручив почесним гостям святкові короваї, меру ж було вручено особливий подарунок – ручку «Паркер».

паркер

Зі святом колектив привітала і голова місцевої профспілки педагогів Олена Небосенко.
– Величезне спасибі педагогічному колективу ліцею № 9 не лише за їхню роботу з виховання нового покоління, а й за допомогу ЗСУ та переселенцям, а також за перемоги у всеукраїнських конкурсах, які прославляють наше місто на всю країну, – зазначив Андрій Білоусов.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *