Ukraїner та alyona alyona вразили новим відео та піснею «Маріуполь» (відео)

Команда Ukraїner разом з партнерами та експертами вже другий місяць показує героїчні міста України та їхніх людей, які сміливо чинять опір окупантам. У межах серії «Хоробрі міста» вже вийшли відео про Нову Каховку, Бердянськ, Херсон та Мелітополь, цього разу увага на Маріуполі.  

Для цього відео серії «Хоробрі міста» alyona alyona спеціально записала пісню про місто-героя.

«Коли мені запропонували участь у проекті, я погодилася одразу. Це велика честь – підтримати неймовірний Маріуполь, аби він і далі лишався українським попри все, – поділилася alyona alyona.  Через вісім років після звільнення від проросійських бойовиків Маріуполь знову окупований. Сьогодні ми знову боремося за його повернення. Боремося за атмосферне Азовське узбережжя й вихід до набережної через залізничні колії. За маріупольську Вежу, за фестивалі й фонтани. За унікальний храм, оздоблений петриківським розписом. За Драматичний театр, серце Маріуполя, яке сьогодні болить усій Україні. За «Азовсталь» і її оборонців — воїнів-титанів, які мужньо чинили опір окупантам. За кожного маріупольця, що розповідає світові й всіма своїми діями доводить, що Маріуполь — це Україна. Я тільки можу уявляти, як це жити під окупацією, та ще й не поступатися українською позицією, чинячи опір навіть в рамках нашестя ворожої армії. Я думаю, всі маріупольці – справжні Герої. І молюся тільки про одне: аби після Перемоги вони всі могли повернутися у свій улюблений, відбудований, квітучий, мирний, український Маріуполь», – зізналася alyona alyona.

«Хоробрі міста» — серія коротких відеороликів про українські міста, що перебувають під тимчасовою російською окупацією та героїчно чинять опір. Відео коротко переповідають історію кожного з цих міст і показують, як вони розвивалися і якими красивими були, доки в них не вдерлася російська армія. Усі ці відеоролики — про дух цих міст та їхніх мешканців і водночас про кожного українця й українку, які зараз не можуть цілком безпечно почуватися у своєму домі.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *