Під Дніпром затримали любителя комунізму

У Покрові поліцейські оголосили підозру чоловіку за пропаганду комуністичного режиму.
45-річний житель Покрову одягнений в одяг з символікою СРСР на вулиці міста роздавав агітаційні прапорці та закликав до комуністичного режиму.
Подія мала місце 20 вересня об 11-й годині. До поліції надійшло повідомлення від місцевих мешканців про те, що по вулиці Слов’янська в місті Покров чоловік пропагує радянський союз.
Виїхавши на місце поліцейські виявили місцевого мешканця одягненого в футболку та кепку із комуністичною символікою. Також чоловік тримав в руках пакет, з такими ж надписами та агітував перехожих на вулиці і в магазині. Він намагався роздавати агітаційні прапорці містянам і розповідав їм як гарно було жити в радянському союзі. Відносно агітатора було розпочато кримінальне провадження.
30 вересня слідчим за погодженням із окружною прокуратурою зловмиснику оголошено про підозру за ч.1 ст.436-1 (виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання передбачене санкцією статі — до п’яти років позбавлення волі.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *